Przeciwnicy Skrillexa dają o sobie znać na Facebooku

MiniaturkaNajpopularniejszy producent muzki dubstep, Skrillex codziennie otrzymuje mnóstwo niemiłych komentarzy na Facebooku. Jak młody artysta sobie z tym radzi? Skrillex jest świadomy tego, że jak każda gwiazda ma zarówno fanów jak i przeciwników. Uważa jednak, że zdecydowana większość jego wrogów to ludzie bardzo młodzi.

- Wiesz to jest tak, kiedy byłem młody to Backstreet Boys byli tymi złymi, dzisiaj dzieciaki siedzą przed komputerami, więc trudno się przed tym ustrzec. Kiedy tylko publikuję jakiś wpis na Facebooku od razu pojawia się mnóstwo wyzwisk, lecz kiedy wchodzę na ich profile okazuje się, że to same małolaty, cóż, hejterzy byli od zawsze. Jedyne na czym mi zależy to, żeby Ci ludzie mieli konkretną opinię o mojej muzyce, jeśli jej nienawidzą to nie ma sprawy, ale niech mają jakieś zdanie - mówi Skrillex.

Zdjęcie

Prywatnie muzyk spotyka się z Ellie Goulding, z którą współpracował przy produkcji jednego ze swoich kawałków.

Niedawno na półkach polskich sklepów pojawiła się nowa EP'ka artysty pt. "Bangarang". Skrillex maczał palce również przy nowym, dubstepowym projekcie grupy Korn. Efektem tej współpracy jest album "The Path of Totality", którego premiera odbyła sie w minionym roku.