DJ Fresh znów na pierwszych miejscach list przebojów

Miniaturka

Daniel Stein aka DJ Fresh nie daje swoim fanom ani chwili odpoczynku. Po spektakularnym sukcesie singla "Louder", dostarcza słuchaczom jeszcze bardziej wystrzałowych wrażeń dzięki kawałkowi "Hot Right Now".

Wokal Rity Ora w połączeniu z jego produkcją daje piorunujący efekt. Ponad 14 milionów odsłon na YouTube i wysokie miejsca na światowych listach przebojów, mówią same za siebie.

Zdjęcie

 DJ Fresh to jeden z najbardziej szanowanych i wpływowych brytyjskich producentów i DJ’ów. Swoją muzyczną karierę rozpoczął w wieku 19 lat w zespole w drum’n’bass'owym "Bad Company". 5 lat od powstania "Bad Company" Daniel postanowił pójść swoją ścieżką i rozstał się z zespołem. Jako DJ Fresh zajął się produkcją muzyki, początkowo dla innych artystów, m.in. The Pet Shop Boys. Następnie zaczął tworzyć już na własny rachunek – przy współpracy z Pet Shop Boys, DJ Shadow i Apollo 440 stworzył materiał, który został okrzyknięty przez DJ Magazine i Touch Magazine niezrównanym i zapierającym dech w piersiach. Wszystkie produkcje Daniela osiągają sukces. singiel "Gold Dust" z 2010 roku znalazł się na 24 miejscu na czartowej liście przebojów w Wielkiej Brytanii, a teledysk do tego kawałka miał 11 milionów odsłon na YouTube! Natomiast ukazujący się w tym samym czasie album "Kryptonite" w zaledwie miesiąc zajął 4 miejsce na brytyjskiej liście Dance. Jednak największy sukces miał dopiero nadejść. Niecały rok później, w lipcu 2011, Fresh zaskoczył wszystkich kawałkiem "Louder", który jako pierwszy w historii utwór z gatunku drum’n’bass znalazł się na 1 miejscu UK Singles Chart! Teraz dołączył do niego hit "Hot Right Now"! Dobra passa DJ'a trwa w najlepsze.