Calvin Harris kończy pracę nad nową płytą

MiniaturkaFani klubowych brzmień napewno nie mogą się doczekać trzeciego, studyjnego albumu Calvina Harrisa. Muzyk słynący z charakterystycznego elektronicznego brzmienia tym razem zaskoczy swoich fanów. Artysta zaprezentuje odmienny niż dotychczas styl.

Szkocki DJ i producent współpracował już w swojej karierze z takimi gwiazdami jak Kylie Minogue, DJ Tiësto, Róisín Murphy, Sophie Ellis-Bextor, Dizzee Rascal czy Kelly Rowland. Każdy utwór tworzony przez Harrisa reprezentuje wysoki poziom i świetny gust artysty. Pierwszą EPkę pt. "Stouffer" wydał w 2002 roku, jednak z racji tego, że muzyk produkuje raczej ambitniejsze brzmienia, popularność zdobył nieco później, w 2007 roku. Wydał wówczas album zatytułowany "I Created Disco".

Zdjęcie

"Wkrótce będziemy mieć datę" - zdradza Harris. "Miałem ciężki rok - koncertowanie, produkowanie dla innych, remiksy - więc nie mogłem spędzić tyle czasu w studio ile bym chciał. Zależało mi na tym, żeby zrobić coś nowego - chcę sobie wyznaczać nowe cele i żyć w poczuciu, że może mi nie wyjść. Czasem tak trzeba, żeby wydobyć z siebie to, co najlepsze".