Candy Girl odnosi sukcesy w Chinach!

MiniaturkaMiesiąc temu Candy wyjechała do Azji, gdzie koncertuje głównie w Chinach. Okazuje się, że odnosi tam całkiem spore sukcesy. Poniżej relacja artystki z pobytu w tym pięknym kraju.

„Wyjechałam 16 marca. 18 i 19 marca zagrałam dwa duże ekskluzywne koncerty w Mongolii. One rozpoczęły moją azjatycką trasę. Reszta trasy to Chiny. Ponad 30 koncertów w największych miastach. Sponsorem mojej azjatyckiej trasy jest Absolut i G.H Mumm. Podczas części trasy towarzyszy mi chińska gwiazda muzyki pop LoKaiyuan oraz moi tancerze, których zabrałam ze sobą z Polski. Czeka mnie jeszcze wizyta z wywiadem w chińskiej telewizji muzycznej oraz radiu.

Zdjęcie

Prawdopodobnie, jeśli wszystko pójdzie dobrze na kolejnych rozmowach jednym z patronów "Candy" zostanie Adidas, dla którego mamy robić teraz w kwietniu sesje zdjęciową. Nakręcę też pewnie z nimi teledysk. Wracam do Polski pod koniec czerwca. Ale wszystko wskazuje na to ze bardzo szybko tutaj wrócę, bo rosnę tu z dnia na dzień coraz bardziej. Na koncerty przychodzi masa ludzi. Przed sobą mam tysiące nagrywających telefonów - wygląda to fenomenalnie :) A piosenka „Glass” (którą zadedykowałam Grycankom) okazała się tutaj hitem w klubach i na koncertach, ponieważ ludzie bardzo szybko ją podłapali i śpiewają ja ze mną, tak samo jak i „Lick It”.

Kalendarz mam wypełniony koncertami i próbami, ale mimo wszystko postanowiłam wygospodarować trochę czasu, aby napisać kilka piosenek i nagrać je tutaj w studio. Między innymi "Next door slut", która pewnie już niebawem pojawi się też i na polskim rynku muzycznym.”

Źródło: netfan.pl