Powstaje klip do drugiego singla Śliwy!

Miniaturka17 marca na rynku pojawił się debiutancki album poznańskiego rapera Śliwy zatytułowany „Pełen etat”. Drugim singlem promującym wydawnictwo najmłodszego debiutanta RPS Enterteyment jest utwór „Nie mów, że nie”, do którego powstaje klip.

"Przyznam, że przyjęcie albumu „Pełen etat” Śliwy przerosło moje oczekiwania" – mówi Rychu Peja, właściciel wydawnictwa RPS Enterteyment. "Nie słabnie zainteresowanie płytą, z pewnością kolejny po klipie do utworu „Pełen etat” teledysk jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę wokół tego wydawnictwa. Obraz powstaje do mocnego i szczerego kawałka „Nie mów, że nie”. Premiera nowego klipu już za około dwa tygodnie, tymczasem polecam sprawdzenie trailera" – zachęca muzyk.

Zdjęcie

Aktualnie Śliwa koncertuje, w najbliższym czasie rapera będzie można zobaczyć podczas drugiej odsłony imprezy RPS Club Meeting, która odbędzie się już 26 kwietnia w Poznaniu, zaś 28 kwietnia Śliwa zagra w Liverpoolu, poprzedzając koncert SLU.

Na płycie nie zabrakło ciekawych gości takich, jak m.in.: Kobra, Bezczel, Kubieszew, RPS, Vixen, Gandzior czy choćby Kroolik Underwood. Młodego rapera od strony producenckiej wspierali DJ. Decks (realizacja) oraz Hirass (produkcja muzyczna).

Źródło: netfan.pl/ironmedia.com.pl