Glassesboys w duecie z gwiazdami muzyki klubowej

Miniaturka

Od kilku lat tworzyli wspólnie coś wyjątkowego na arenie muzycznej, wiedząc, że każde z ich działań prowadzi do tego, co chcą pokazać światu dziś. Tysiące sprzedanych winyli i CD przez własną , niezależną wytwórnię, tworzenie muzyki dla największych sław muzyki klubowej, podbijanie list sprzedaży i wielokrotne tytuły dla najlepszych producentów.

Po sukcesach w przeszłości nadszedł czas na wykonanie dzieła, które rodziło się z ich ogromnej pasji. Niemalże po roku pracy chcą pokazać wszystkim, czym dla nich jest muzyka elektroniczna i gdzie tkwi jej piękno. Tak oto na świat otwiera się duet Glassesboys, który tworzą Jared Bobowik i Tom Wnuk.

Podjęli oni współpracę z EMI Music Poland i to właśnie ta wytwórnia sygnuje poczynania Glassesboys, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Styl Glassesboys to połączenie melodyjnych, klubowych i energetycznych, zapadających w pamięć, często nasiąkniętych melancholią brzmień. Każdy utwór to odrębna historia, zbiór doświadczeń w stażu muzycznym. Album promuje utwór „Move On”, zaśpiewany przez Craiga Smarta, zdobywcę wielu platynowych i złotych płyt w rodzimej Kanadzie.

Do tego samego utworu powstał teledysk, w którym wykorzystano unikalną technologię dobrze znaną z takich wysokobudżetowych produkcji filmowych jak „Matrix”. Międzynarodowa premiera już wkrótce!

Zdjęcie

Premierowy występ Glassesboys odbędzie się na jednym z największych i najbardziej unikalnych festiwali odbywających się na całym świecie, m.in w Miami, Las Vegas, Torronto, Nowym Yorku - Dayglow. Największe na świecie „Paint Party” tworzone z ogromnym rozmachem, z udziałem gwiazd brzmień klubowych. Glassesboys pojawią się tam jako jedni z headlinerów i zaprezentują swój set live m.in. z gościnnym udziałem Angie Brown i Simona Greena, przed kilkutysięczną publicznością. 4 maja, Gdynia, Hala Widowiskowa

Na debiutanckim albumie Glassesboys pojawią się głosy znanych i cenionych na świecie wokalistów, takich jak Tara McDonald, Romina Johnson, Angie Brown, Barbara Tucker, czy Craig Smart. Wymienieni wokaliści współpracowali z takimi artystami jak The Rolling Stones, Paul Van Dyk, Kate Bush, DJ Antoine, David Guetta, czy Swedish House Mafia.

Autorem części tekstów jest Jenson Vaughan, autor słów piosenek takich artystów jak Snoop Dogg, Madonna, Kelly Rowland, czy Timberland.

Źródło: netfan.pl