Łukasz Napora rezydentem klubu Stereo

MiniaturkaRzecznik Audioriver i dziennikarz Czwórki, Łukasz Napora, postawił kolejny ważny krok w karierze didżejskiej i objął swoją pierwszą klubową rezydenturę. Od 19 maja będzie on gospodarzem cyklicznych imprez w nowootwartym, sopockim klubie Stereo.

Pierwszym gościem autorskich wydarzeń Łukasza będzie Leon. Cykl imprez Łukasza nazywać się będzie Naporama. Jak sam mówi: „Ta zabawa słowem panorama świetnie oddaje to, co chcę prezentować w klubie Stereo. Moje imprezy mają oddawać moje zamiłowanie do wielu gatunków muzyki – znacie je choćby z czwartkowych audycji w Czwórce, w których gram bardzo różnorodnie.” Szeroki wachlarz brzmień od techno do house’u to jednak nie wszystko, czego możecie się spodziewać. Możecie być także pewni, że bardzo wiele utworów usłyszycie na tych imprezach po raz pierwszy. Łukasz znany jest z dostępu do niezmierzonych zapasów muzyki, którą dostaje jeszcze przed oficjalnym wydaniem.

Zdjęcie

Oprócz DJ seta gospodarza, podczas pierwszej Naporamy usłyszymy i zobaczymy Leona – osobę odpowiedzialną m.in. za bookingi festiwalu Audioriver i agencji Spółka Akcyjna. W latach 2001-2005 związany był z warszawskimi klubami W5, Piekarnią i Klatką, gdzie grał oraz organizował cykle imprez. Dzięki jego wysiłkom, warszawska publiczność mogła podziwiać występy m.in. takich gwiazd, jak Nick Warren, James Holden, Chris Fortier czy Timo Maas.

Co zaś wiemy o klubie Stereo? Przede wszystkim to, że jako pierwsze i jedyne miejsce w Polsce dysponuje soundsystemem legendarnej brytyjskiej marki Funktion-One, uważanej za producenta najlepszego nagłośnienia klubowego na świecie. Warto też nadmienić, że w Stereo obowiązuje selekcja, system kart klubowych oraz wstęp od 21 roku życia. Wszystko po to, by stworzyć miejsce, w którym świetnie bawić się będzie bardziej dojrzały i świadomy odbiorca elektroniki.

Źródło: netfan.pl/lukasznapora.com