Calvin Harris i Ne-Yo - nowy teledysk

MiniaturkaDo sieci trafił właśnie najnowszy teledysk od Calvina Harrisa! W piosence „Let’s Go” gościnnie pojawia się Ne-Yo. W klipie muzyk zabiera nas w podróż do Los Angeles, Tokio i Rio de Janeiro. Poniżej możecie obejrzeć i oczywiście posłuchać „Let’s Go”!

Calvin Harris ma na swoim koncie dwa longplay’e. Utwór „Let’s Go” pochodzi natomiast z planowanego na ten rok wydawnictwa, póki co, bez tytułu. Teledysk ukazuje przeplatający się dzień z życia trzech par z Los Angeles, Tokio i Rio de Janeiro. W piosence gościnnie usłyszeć można Ne-Yo.

Zdjęcie

Jest to trzeci singiel zwiastujący nadchodzące wydawnictwo, którego dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Poprzednie dwa single „Bounce” z Kelis oraz „Feel So Close” odniosły już spory sukces.

Zdjęcie

Ostatni album Harris wydał w sierpniu 2009 roku, było to „Ready for the Weekend”. Natomiast Ne-Yo swój ostatni krążek „Libra Scale” wydał w październiku 2010 roku. Obecnie artysta pracuje nad albumem „R.E.D.”, który na półki sklepowe trafić ma we wrześniu.

Autor: Jagoda Domagalska
Źródło: popmag.pl