TEWU, DVJ Rink i Ludwik w wytwórni Peji!

MiniaturkaOd minionego czwartku, każdego dnia, RPS Enterteyment prezentuje artystów którzy zasilą szeregi wytwórni. Akcja potrwa dokładnie tydzień. Poznaliśmy już Młodego PSZ, SB oraz projekt Kala i Dolcevita. Kolejnymi są zespoły: TEWU, Ludwik, oraz DVJ Rink!

W czwartek RPS Enterteyment zaprezentowało artystę o pseudonimie Młody PSZ, przedstawiciela andrychowskiego podziemia, producenta muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z pierwszej solowej płyty Peji „Styl życia G’N.O.J.A” .W piątek ogłoszono, że kolejnym nabytkiem wytwórni jest producent i MC z Olecka - SB, który pracuje nad pierwszym albumem producenckim. Projekt będzie połączeniem utworów instrumentalnych oraz kilkunastu tracków z udziałem raperów, wykonawców reggae i wokalistek.

W sobotę do RPS Enterteyment dołączyły artystki, którymi są dwie reprezentantki Białegostoku, Kala i Dolcevita. Znane z udziałów w wielu znaczących projektach, chcą w bieżącym roku spełnić marzenie sprzed lat i wydać wspólną płytę. W niedzielę Peja przedstawił nietuzinkowy i znany również z show Must Be The Music zespół Ludwik, zaś w poniedziałek pochodzącego z Poznania wirtuoza gramofonów DVJ Rink.

Zdjęcie

Dziś na oficjalnych kanałach RPS Enterteyment ogłosiło, że rozpoczyna współpracę ze założonym przez rapera Dono na początku lat dziewięćdziesiątych składem Tewu! Do końca akcji pozostał jeden dzień. Kto zamknie listę?

Zdjęcie

"Przez równy tydzień, od minionego czwartku prezentujemy jednego wykonawcę bądź skład, których nagrania zamierzamy wydać w niedalekiej przyszłości" – mówi Peja. "Zainteresowaliśmy się zupełnie nowymi i świeżymi artystami. Na oku mamy również weteranów polskiej sceny" – dodaje.

Zdjęcie

Więcej o każdym artyście można dowiedzieć się z oficjalnych stron RPS Enterteyment.

Źródło: netfan.pl/ironmedia.com.pl