"Zdrowie gospodarza" - najnowszy klip Vixena

MiniaturkaVixen, jeden z pierwszych raperów wytwórni RPS Enterteyment, prezentuje najnowszy czwarty już klip z albumu „Rozpalić tłum”. Obraz powstał do utworu „Zdrowie gospodarza”. "To są moje życiowe zwrotki, czułem się fantastycznie, nagrywając nowe numery, odkrywając ciągle coś nowego" – mówi o płycie „Rozpalić tłum” Vixen. "Te utwory, to historie o zmianach, dzięki nim zmienia się także moje życie. Zapraszam do sprawdzenia najnowszego, czwartego i zarazem ostatniego klipu z tego albumu do utworu „Zdrowie gospodarza”" – dodaje muzyk.

Zdjęcie

Vixen z hip-hopem związany jest od 2001 roku. Już w 2005 roku nagrał pierwszą nieoficjalną, solową płytę zatytułowaną „Nowy Sezon”. Rok później nagrywa „Rozsypana układankę”, krążek uznany za internautów najlepszym podziemnym albumem. Od 2007 roku nagrywa cykl płyt zwanych „Vixtape`ami”. Niedługo później pojawiła się oficjalnie wydane EP-ka składu Naser & Vixen zatytułowana „Kody dostępu”. Vixen odpowiedzialny był na tym wydawnictwie również za podkład muzyczny. Jako producent pojawił się w 2008 roku na płycie Peji „Styl Życia G`N.O.J.A”. W 2009 roku Vixen debiutuje płytą „New-ton”. Materiał stworzył w całości sam. Zajął się także dystrybucją. W czerwcu roku 2011 nakładem RPS Enterteyment ukazuje się kolejna oficjalna płyta Vixena zatytułowana „Rozpalić tłum”.

Album „Rozpalić tłum” ukazał się nakładem RPS Enterteyment w czerwcu ubiegłego roku. "Vixen jest jednym z pierwszych artystów, na współpracę z którym się zdecydowałem" – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. "Album „Rozpalić tłum” cieszy się dużym zainteresowaniem, to naprawdę kawał dobrego rapu. Już teraz czekamy na kolejne projekty Vixena" – dodaje.

Źródło: netfan.pl/ironmedia.com.pl