Reklama

  Zobacz teledysk: Doda & Dżaga - "Twa Energia"

  MiniaturkaPrezentujemy najnowszy teledysk niekwestionowanej królowej polskiej sceny muzycznej - Dody. "Twa Energia" to wyjątkowy utwór. Po pierwsze, został stworzony z okazji międzynarodowej Parady Równości 2012, w ramach wsparcia równouprawnienia środowisk homoseksualnych.

  Po drugie Doda zaśpiewała tu w duecie i to z bardzo zaskakującym gościem, bo z Dżagą - oficjalnym sobowtórem Artystki, który sam napisał tekst do tego utworu. Po trzecie, piosenkę skomponował Tomek Lubert, twórca wielu hitów DODY. "Piosenka opowiada o niezwykłej więzi - energii, która łączy dwie z pozoru skrajnie różne osoby. Są na tyle inne od reszty świata, że stworzyły sobie swoją wizję szczęścia, do której nie potrzebują akceptacji otaczających ich ludzi" - wyjaśnia Doda. Teledysk promujący takie nagranie musiał być równie wyjątkowy.

  Zdjęcie

  Scenariusz do niego napisała sama Doda, a zdjęcia do klipu trwały aż trzy dni. Do udziału w nim artystka zaprosiła również swoich fanów, którzy tłumnie przybyli na plan. Imprezowe sceny powstały w popularnym warszawskim klubie "Glam". Później akcja przeniosła się na ulice Warszawy. Za produkcję, reżyserię i zdjęcia odpowiedzialny jest duet Letemknow Sequence, czyli Bartosz Łukasiuk i Patryk Grabarczyk.

  Źródło: netfan.pl/newzenith.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4354799
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.