Reklama

  Nowy album Pet Shop Boys we wrześniu!

  MiniaturkaPet Shop Boys niedawno powrócili do Wielkiej Brytanii z Los Angeles, gdzie nagrywali nowy album studyjny „Elysium”, którego premierę zapowiedziano na wrzesień. Płytę wyprodukował zespół we współpracy z młodym amerykańskim realizatorem i producentem Andrew Dawsonem, laureatem trzech nagród Grammy za wkład w albumy Kanyego Westa.

  Szczegółowe informacje o nowej płycie Pet Shop Boys oraz dokładna data premiery już wkrótce. Pierwszy singiel z albumu trafi do rozgłośni radiowych na początku lipca, ale już teraz dostępna jest próbka brzmienia płyty - w Internecie ukazał się krótkometrażowy film do utworu „Invisible” i można go obejrzeć na www.petshopboys.co.uk . Twórcą filmu jest uznany artysta i filmowiec z Los Angeles – Brian Bress.

  Zdjęcie

  Płyta „Elysium” została zarejestrowana w tym roku podczas trzymiesięcznego pobytu Neila Tennanta i Chrisa Lowe’a w Los Angeles.

  Producent Andrew Dawson powiedział niedawno: „Praca z Pet Shop Boys była dla mnie wielkim przeżyciem – mają na koncie fenomenalnie bogaty dorobek. Obaj mają niesamowite pomysły i niewątpliwie wiele się od nich nauczyłem o nagrywaniu płyt”.

  Pet Shop Boys oświadczyli: „Pragnęliśmy stworzyć tę płytę w nowym środowisku. Pomimo naszych częstych wizyt w Los Angeles, nigdy tam nie nagrywaliśmy. Praca z Andrew Dawsonem umożliwiła nam osiągnięcie bardzo świeżego brzmienia”.

  W „Invisible”, podobnie jak w kilku innych utworach na „Elysium”, w chórkach zaśpiewali słynni Oren, Maxine i Julie Waters, którzy w swojej wieloletniej karierze występowali u boku m.in. The Jackson Five i Adele, a także wokalista i autor piosenek James Fauntleroy.

  Źródło: netfan.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4529964
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.