Debiutancki teledysk zespołu Glassesboys

MiniaturkaTeledysk do singla "Move On" feat. Craig Smart promuje debiutancki album "From Our House". Singiel „Move On” skomponowany przez Glassesboys został wykonany przez Craiga Smarta, zdobywcę wielu platynowych i złotych płyt w rodzimej Kanadzie.

Jeden z jego ostatnich utworów, „Invincible”, podbija kanadyjskie listy przebojów. Remix tego utworu autorstwa Glassesboys można znaleźć na ich debiutanckim albumie pt. „From Our House”. Do utworu „Move On” powstał teledysk w którym wykorzystano unikalną technologię dobrze znaną z wysokobudżetowych produkcji filmowych takich jak „Matrix”.

Od kilku lat tworzyli wspólnie coś wyjątkowego na arenie muzycznej, wiedząc, że każde z ich działań prowadzi do tego, co chcą pokazać światu dziś. Tysiące sprzedanych winyli i CD przez własną, niezależną wytwórnię, tworzenie muzyki dla największych sław muzyki klubowej, podbijanie list sprzedaży i wielokrotne tytuły dla najlepszych producentów.

Po sukcesach w przeszłości nadszedł czas na wykonanie dzieła, które rodziło się z ich ogromnej pasji. Niemalże po roku pracy chcą pokazać wszystkim, czym dla nich jest muzyka elektroniczna i gdzie tkwi jej piękno. Tak oto na świat otwiera się duet Glassesboys,
który tworzą Jared Bobowik i Tom Wnuk.

Podjęli oni współpracę z EMI Music Poland i to właśnie ta wytwórnia sygnuje poczynania Glassesboys, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Styl Glassesboys to połączenie melodyjnych, klubowych i energetycznych, zapadających w pamięć, często nasiąkniętych melancholią brzmień. Każdy utwór to odrębna historia, zbiór doświadczeń
w stażu muzycznym.

Zdjęcie

Premierowy występ Glassesboys odbył się na jednym z największych i najbardziej unikalnych festiwali odbywających się na całym świecie, m.in w Miami, Las Vegas, Torronto, Nowym Yorku - Dayglow. Największe na świecie „Paint Party” tworzone z ogromnym rozmachem, z udziałem gwiazd brzmień klubowych. Glassesboys pojawili się tam jako jedni z  headlinerów i zaprezentowali swój set live m.in. z gościnnym udziałem Angie Brown i Simona Greena.

Na debiutanckim albumie Glassesboys pojawiły się głosy znanych i cenionych na świecie wokalistów, takich jak Tara McDonald, Romina Johnson, Angie Brown, Barbara Tucker, czy Craig Smart. Wymienieni wokaliści współpracowali z takimi artystami jak The Rolling Stones, Paul Van Dyk, Kate Bush, DJ Antoine, David Guetta, czy Swedish House Mafia.

Autorem części tekstów jest Jenson Vaughan, autor słów piosenek takich artystów jak Snoop Dogg, Madonna, Kelly Rowland, czy Timberland.