Nowy wakacyjny hit zespołu Mirami!

MiniaturkaPomysł na tętniącą seksapilem i zachwycającą wokalem formację muzyczną powstał w głowie znanego kompozytora i producenta Andrew Bakun‘a. Niedawno te marzenia zostały zrealizowane przy pomocy trójki doświadczonych producentów muzycznego biznesu – Alexander Duda (Alex Hitch), Ołeg Kowalskyj (Olav Hike) i Piotr Guzar (Peter Cliff). Tak właśnie powstał zespół Mirami.

Po wielogodzinnych castingach i rzetelnym doborze, z ogromnej ilości ponętnych kobiet stworzyli triumfalny projekt Mirami, co w tłumaczeniu z hiszpańskiego oznacza „Mira mi... - popatrzcie na moje...”. Na co zwracać uwagę? Czy na sexy wygląd, czy na rozkoszny wokal? Wybór zostawiamy słuchaczom, bo i jednego i drugiego naszym dziewczynom nie brakuje. Wszystkie trzy wokalistki nie od dziś żyją w świecie muzyki i modelingu, co z pewnością można zobaczyć w teledyskach zespołu.

Okładka
Julia Iwaszkiw – śpiewaczka, dyplomowany filolog i utalentowana dziennikarka. Wie, jak prawidłowo sprzedać informację, głos i urodę. W 2009 brała udział w konkursie piękności ‘Miss Lwów’.

Oksana Karpiak (przejęła wokalną sztafetę od swojej poprzedniczki Marty Moch) – przyszła ekonomistka. Posiada idealne proporcje umysłu, logiki, czaru i wokalu.

Tetiana Ivaniv (nowa członkini zespołu, zastąpiła Jane Snitkus) - już od kilku lat profesjonalnie zajmuje się śpiewaniem i modelingiem oraz brała udział w różnych konkursach piękności.

Od niedawna w Internecie i stacjach muzycznych można usłyszeć nowy numer, który dziewczyny nagrały wraz z członkiem znanego w latach 90'tych zespołu Mr. President. Lazy Dee wystąpił wraz z zespołem Mirami w teledysku do kawałka "Summer Dreams". Czyżby szykował się nowy hit wakacji?