Buczer, Peja, Kobra i DJ Decks - premiera klipu

MiniaturkaW piątek miała miejsce premiera nowego klipu promującego album Buczera zatytułowany „Dwa Oblicza”. Tym razem jest to obraz do utworu „Wiara czyni cuda”. Gościnny udział w utworze wzięli Peja, Kobra i DJ. Decks.

"„Wiara czyni cuda”, to utwór w zupełnie innym klimacie niż dotychczasowe kawałki" – mów Buczer. "Co jest jak najbardziej spójne z ideą płyty „Dwa Oblicza”, która ma przecież pokazywać zróżnicowane spojrzenie na rap. To typowo truskulowy numer, w którym stawiam na treść, przekaz, a nie popisówkę umiejętnościami. To słuchacze mają w innych utworach. To kawałek inspirowanym życiem, doświadczeniami, to szczere słowa przelane na papier. Sam klip jest storytellingowy. Krótka fabuła, film pokazujący moją historię. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Blaszany Sad. Co do gości, to w utworze pojawia się Kobra i oczywiście RPS, czyli Peja. Rysiek w naturalny sposób znalazł się na bicie jako gość, przecież to on był inspiracją do niektórych wersów" – dodaje Buczer.

Zdjęcie

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „Dwa Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”.

Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt). W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpraca z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek).


Źródło: netfan.pl/ironmedia.com.pl