Passion Pit odwołuje trasę koncertową

MiniaturkaFormacja Passion Pit, w przede dniu premiery swojej najnowszej płyty „Gossamer” odwołała serię najbliższych koncertów w trosce o zdrowie psychiczne swojego frontmana - Michaela Angelakosa.

Jak napisał on sam w oświadczeniu na stronie passionpitmusic.com: „W imieniu swoim i zespołu przepraszam za odwołane występy, ale aby zapewnić ciągłość dalszej działalności koncertowej Passion Pit, muszę pilnie zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Liczę na wyrozumiałość fanów i mam nadzieję zobaczyć się w nimi już wkrótce, w nowym świetle”.

Zdjęcie

Odwołane koncerty obejmują wyłącznie amerykańską częśc trasy Passion Pit – do czasu ogłoszenia europejskich dat fanom na Starym Kontynencie pozostaje oczekiwanie na drugi w karierze zespołu album „Gossamer”. Ukazująca się w przyszłym tygodniu, także w Polsce, płyta zbiera już fantastyczne recenzję dzieki udostępnieniu jej do odsłuchu w serwisie NPR Music - podobnie jak zwiastujący ją przebojowy singiel „Take A Walk” z niecodziennym videoklipem (pokazujący świat z perspektywy odbijającej się piłki tenisowej). Fani przystępnych, choć wcale nie oczywistych brzmień z pogranicza elektroniki i popu: to może być Wasza płyta roku!


Źródło: netfan.pl