Reklama

  DJ Adamus powraca do dziennikarstwa

  MiniaturkaAdam Jaworski, czyli znany w Polsce DJ Adamus, rozpoczął współpracę z portalem Tomasza Lisa na:temat.pl. Na swoim blogu, jak sam mówi, będzie pisał „o wszystkim i o muzyce”. Adamus to producent, DJ, kompozytor, a z wykształcenia dziennikarz.

  W duecie Wet Fingers stworzył takie przeboje jak "Nu Limit", "Hi Fi Superstar" czy "Esamba 2011". Współpracował z m.in. z Michałem Urbaniakiem i Januszem Stokłosą oraz współkomponował muzykę do sztuk teatralnych i filmów (m.in. "Romeo i Julia" Janusza Józefowicza, "Sala Samobójców" Jana Komasy, "Big Love" Barbary Białowąs).

  Zdjęcie

  Poza tworzeniem muzyki i graniem na imprezach, DJ Adamus zajmuje się również dziennikarstwem. Współpracował z m.in. miesięcznikami Brum i Plastik, był szefem muzycznym Radiostacji. Teraz po latach udało mu się zrealizować od dawna planowany powrót do dziennikarstwa muzycznego. Planuje również powrót do radia z własną audycją.

  Z czytelnikami bloga na:temat DJ Adamus będzie się dzielił swoim krytycznym spojrzeniem na kulturę i muzykę. Współpracę z portalem Tomasza Lisa rozpoczął wpisem „Polska bliżej ludu”, w którym podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat stanu edukacji muzycznej i gustów muzycznych Polaków.


  Źródło: netfan.pl/djadamus.natemat.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4545417
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.