DJ Adamus powraca do dziennikarstwa

MiniaturkaAdam Jaworski, czyli znany w Polsce DJ Adamus, rozpoczął współpracę z portalem Tomasza Lisa na:temat.pl. Na swoim blogu, jak sam mówi, będzie pisał „o wszystkim i o muzyce”. Adamus to producent, DJ, kompozytor, a z wykształcenia dziennikarz.

W duecie Wet Fingers stworzył takie przeboje jak "Nu Limit", "Hi Fi Superstar" czy "Esamba 2011". Współpracował z m.in. z Michałem Urbaniakiem i Januszem Stokłosą oraz współkomponował muzykę do sztuk teatralnych i filmów (m.in. "Romeo i Julia" Janusza Józefowicza, "Sala Samobójców" Jana Komasy, "Big Love" Barbary Białowąs).

Zdjęcie

Poza tworzeniem muzyki i graniem na imprezach, DJ Adamus zajmuje się również dziennikarstwem. Współpracował z m.in. miesięcznikami Brum i Plastik, był szefem muzycznym Radiostacji. Teraz po latach udało mu się zrealizować od dawna planowany powrót do dziennikarstwa muzycznego. Planuje również powrót do radia z własną audycją.

Z czytelnikami bloga na:temat DJ Adamus będzie się dzielił swoim krytycznym spojrzeniem na kulturę i muzykę. Współpracę z portalem Tomasza Lisa rozpoczął wpisem „Polska bliżej ludu”, w którym podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat stanu edukacji muzycznej i gustów muzycznych Polaków.


Źródło: netfan.pl/djadamus.natemat.pl