Nowy klip Buczera i Trzeciego Wymiaru

Miniaturka27 lipca swoją premierę miał najnowszy i czwarty już klip promujący album Buczera „Dwa Oblicza”. W teledysku do kawałka „Moje życie to rap” gościnnie pojawił się Trzeci Wymiar!

"Byłem nieźle zaskoczony, jak pierwszy raz zobaczyłem scenariusz do klipu „Moje życie to rap” – mówi Buczer. "Po spokojnym refleksyjnym obrazku do utworu „Wiara czyni cuda”, przyszedł czas na bardziej energetyczny numer i popisy flow, a sam pomysł na video z pewnością mile zaskoczy widzów. Rzecz dzieje się w głowie głównego bohatera, to mocno zakręcony klip. Obraz został zrealizowany przez grupę filmową Hustlas. Przypominam, że płytę Dwa Oblicza” znajdziecie w dobrych sklepach muzycznych, a w przygotowaniu jest także kolekcja ubrań z serii Moje Życie To Rap" – dodaje raper.

Zdjęcie

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „Dwa Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”.

Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt). W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpracą z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek).


Źródło: netfan.pl/ironmedia.com.pl