Teledysk do wakacyjnego hitu polskiego Pitbulla

MiniaturkaCzy ktoś z polskich raperów może zagrozić Pitbullowi i jego tanecznym hitom? Możemy to sprawdzić oglądając premierowy klip Starszego pt. "Dzisiaj żyję". Za teledysk odpowiada agencja Fametone, która wyprodukowała najpopularniejszy teledysk tego roku – Jula "Za każdym razem" (ponad 11 mln wyświetleń!).

Teledysk powstał w lipcu w Lublinie – rodzinnym mieście Starszego. Zrealizowała go agencja Fametone we współpracy z grupą filmową ViaSONO. Bohaterka teledysku spaceruje ulicami miasta i prezentuje utwór "Dzisiaj żyję" przechodniom. Zbiera ich opinie i obserwuje reakcje. Okazuje się, że utwór trafia do każdego – niezależnie od płci, rasy czy wieku. Dodajmy, że główną rolę w klipie zagrała zmysłowa wokalistka – Karina Mirov.

Zdjęcie

Starszy to raper z 14-letnim stażem, który dopiero teraz wydaje swój oficjalny, debiutancki singiel. Do tej pory zdobywał swoich fanów bez wsparcia żadnej wytwórni. Utwory z jego udziałem w serwisie YouTube obejrzano ponad 7,5 miliona razy. Po wielu latach na scenie hiphopowej i wspólnych utworach z gwiazdami takimi jak: GrubSon, TaLLib i Sobota, raper postanowił wprowadzić świeże brzmienie na polską scenę muzyczną.