Reklama

  Will.i.am ambasadorem Ekocycle!

  MiniaturkaEkocycle to zupełnie nowa inicjatywa firmy Coca -Cola, promująca recycling poprzez serię produktów wytworzonych częściowo z surowców wtórnych. Ekocycle ma przede wszystkim edukować konsumentów, by świadomie wybierali towary powstałe z surowców wtórnych oraz te, wyprodukowane z materiałów, które nadają się do ponownego przetworzenia, takie jak plastikowe butelki czy aluminiowe puszki.

  "Kupując rzeczy wytworzone z surowców wtórnych, każdy z nas może wziąć udział w procesie przetwarzania odpadów w nowe, atrakcyjne produkty. Coca - Cola dzieli się swoją wizją z lokalnymi społecznościami i pokazuje prawdziwą wartość recyclingu, m.in. poprzez produkty powstałe z wykorzystaniem surowców wtórnych.” - mówi o nowym przedsięwzięciu Will.i.am.

  Zdjęcie

  Część dochodów z Ekocycle zostanie przekazanych na wsparcie nowych inicjatyw recyclingowych oraz rozwój lokalnych społeczności. Pierwszymi produktami z serii Ekocycle będą słuchawki Beats by Dr. Dre® oraz kapelusze New Era®, które trafią do sprzedaży jeszcze pod koniec tego roku.


  Źródło: netfan.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4436123
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.