Kasia Wilk zapowiada nowy teledysk do utworu "Po prostu"

MiniaturkaWkrótce swoją premierę będzie miał najnowszy teledysk Kasi Wilk do singla pt. „Po prostu”. Utwór promuje drugą solową płytę artystki pt. „Drugi Raz”. Zdjęcia plenerowe trwały 2 dni.

Klip obrazuje, zgodnie z tekstem piosenki etapy życia, odwołując się do symboliki miejsc, postaci i kolorów. Reżyserem teledysku jest Andrzej Nowakowski, a autorami zdjęć Rafał Cielek i Tomasz Niwiński. Kasia o utworze „Po prostu”: „To prosta piosenka o prostych sprawach. O tym, jacy jesteśmy i o potrzebie zgody z samym sobą i otoczeniem. To rodzaj osobistej terapii, która ma na celu zbudować poczucie własnej wartości. Tą piosenką zamknęłam pewien etap w swoim życiu, szczęśliwie ... Życzyłabym żeby uskrzydlała tak jak i mnie dodaje skrzydeł...”

Okładka

„Drugi raz”, album z którego pochodzi utwór „Po prostu”, miał swą premierę pod koniec 2011 roku. Płyta utrzymana jest w charakterystycznej dla Kasi stylistyce, lecz niektóre z utworów odsłaniają zupełnie nowe oblicze artystki. Tradycyjnie słychać na niej brzmienie uwielbianych przez Kasię gitar.

Wśród piosenek znajdziemy między innymi zeszłoroczny przebój z Opola „Escape”. Album „Drugi raz” to zbiór dojrzałych przemyśleń i emocjonalnych kontrastów – stanowczości, ale i słabości, wewnętrznej sile, ale również głębokiej wrażliwości. Upajanie wolnością, ale i obawa przed samotnością.

Źródło: www.netfan.pl