Dobre wieści o stanie zdrowia członków zespołu Mirami

MiniaturkaDotarły do nas dobre wieści na temat stanu zdrowia członków zespołu Mirami. Dnia 7 sierpnia zespół opuścił szpital w Braniewie, gdzie trafił po wypadku, o którym pisaliśmy na naszej stronie. Poniżej oficjalna wiadomość, którą zespół zamieścił na swoim profilu na Facebooku.

Zdjęcie

"Drodzy Przyjaciele!
Już od kilku dni jesteśmy w domu i wszystko jest w miarę dobrze. Niektórzy z nas nadal potrzebują leczenia i czasu na wypoczynek, ale dajemy radę! Chcemy podziękować każdemu kto pomógł nam po tym wielkim wypadku samochodowym i podtrzymywał nas na duchu przez ten cały czas, wtedy kiedy tego najbardziej potrzebowaliśmy.

Na początek przesyłamy ogromne podziękowania dla mieszkańców Pieniężna, oraz pracowników karetki pogotowia i strażaków, którzy pomogli nam wydostać się z naszego busa! Dziękujemy Wam bardzo za tak szybką reakcję i pomoc! Wielkie dzięki przesyłamy również naszemu lekarzowi, panu Zbigniewowi Pawlickiemu oraz wszystkim lekarzom i całemu personelowi szpitala w Braniewie!

Specialne podziękowanie dla pana Wojciecha Penkalskiego, który pomógł załatwić nam wszystkie sprawy z policją, podtrzymywał nas na duchu w każdy dzień pobytu w szpitalu i pomógł nam z transportem do domu!

Wielkie dzięki dla naszych nowych przyjaciół Kamila i Damiana Kardymowicza, Mirka Ortyńskiego (zespół Enej), Kuby Czaplijewicza (zespół Enej), którzy odwiedzali nas w szpitalu i wspierali każdego dnia!

Wielkie dzięki dla Marty Wychowaniak i Rafała Kaliszuka, którzy pomogli nam dostać się do domu z Braniewa! I na koniec, ale z wielkim szacunkiem, dziękujemy wszystkim, którzy martwili się o nas i podtrzymywali nas na duchu!

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WAM!! KOCHAMY WAS!! Zawsze będziecie w naszych sercach!!

With LOVE,
Mirami"