Były wokalista grupy Myslovitz wystąpi jako DJ

MiniaturkaArtur Rojek wystąpi w roli DJ'a podczas festiwalu Przemiany w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Set DJ'ski Rojka odbędzie się 7 września. Początek koncertu o godzinie 21:00.

Festiwal Przemiany odbywać się będzie w dniach 1-9 września. Miasto, lokalność, sąsiedztwo, komunikacja między ludźmi i ich wzajemne, zmieniające się relacje. W tym roku Festiwal koncentruje się na człowieku funkcjonującym w dynamicznie rozwijającym się mieście. Jest on zarówno obserwatorem, jak i inicjatorem ciągłych zmian zachodzących wokół.

Zdjęcie

Artur Rojek będzie jednym z muzyków, który zaprezentuje swój DJ'ski set w ramach Sceny Planetarium na dachu Niebo Kopernika. Do sieci trafiła próbka DJ'skich możliwości byłego wokalisty Myslovitz. W prezentowanym zestawie znalazły się nagrania takich artystów, jak Vincent Gallo Sr, Macintosh Plus czy Kindness. Mix można odsłuchać pod adresem http://soundcloud.com/przemiany/artur-rojek-przemiany-mix

Artur Rojek, który ostatnio znany jest głównie za sprawą katowickiego Off Festivalu, którego jest dyrektorem artystycznym, w kwietniu tego roku odszedł po 20 latach z zespołu, z którym był dotychczas najbardziej kojarzony- Myslovitz. Kończący w tym roku 40 lat artysta nie wyklucza rozpoczęcia kariery solowej.


Źródło: www.netfan.pl/www.wysokieobcasy.pl