Kala & Dolcevita – sprawdź najnowsze One Shot Video!

MiniaturkaW sieci pojawiło się One Shot Video stworzone na potrzeby powstającej płyty projektu Kala & Dolcevita. Obraz kręcony techniką jednego, długiego ujęcia powstał do utworów „Biznes” oraz „Hejtuj mnie”.

"Te utwory to dwa totalnie różne kawałki, dwie różne myśli i dwa tematy stworzone na potrzeby One Shot Video, które pojawia się na naszej płycie" – komentuje Kala. "Producentami obu utworów są Blaze, reprezentant białostockiej sceny rapowej oraz Welon Album, którego wydawcą jest RPS Enterteyment ukaże się za kilka miesięcy. Na tę chwilę trwają przygotowania" – dodaje.

Zdjęcie

Duet Kala & Dolcevita to reprezentantki Białegostoku. Po koniec maja bieżącego roku media ogłosiły współpracę projektu z wytwórnią Rycha Peji RPS Enterteyment.

"Uważam, że pierwiastek kobiecy wpłynie kojąco na mocno zmaskulinizowany skład RPS Enterteyment" – śmieje się Peja. "A na poważnie, twórczość dziewczyn jest na tle polskiego hip-hopowego krajobrazu bardzo interesująca i niespotykana. Cieszę się, że mogę przybliżyć rap tego wyjątkowego duetu szerszej grupie odbiorców" – dodaje.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl