Nowości w jesiennej ramówce Radia WAWA

Miniaturka3 września na antenę Radia WAWA wraca stała ramówka, a wraz z nią pojawią się nowe propozycje dla słuchaczy. Na antenie stacji zadebiutują weekendowe programy – „Wielka Płyta” Roberta Kilena oraz „Co nowego?” Pawła Wiszniewskiego.

W niedzielne wieczory o godz. 22.00 na antenie Radia WAWA pojawi się nowy magazyn pt. „Wielka Płyta”, prezentujący w całości kultowe polskie albumy z lat 80-tych i 90-tych takich zespołów jak m.in. Lady Pank, Perfect, Republika, Lombard, Elektryczne Gitary czy Oddział Zamknięty. W audycji nie zabraknie też miejsca dla alternatywnych wydawnictw sceny niezależnej. W muzyczną podróż do przeszłości zabierze słuchaczy Robert Kilen, który przypomni nie tylko muzykę tamtych lat, ale również wszelkiego rodzaju anegdoty, związane z historycznymi polskimi wydawnictwami.

Zdjęcie

Z kolei w sobotnie wieczory o godz. 18.00 Paweł Wiszniewski będzie sprawdzał „Co nowego?” słychać obecnie na polskim rynku muzycznym. W dwugodzinnej audycji będą prezentowane i omawiane najnowsze utwory polskich wykonawców, a ponadto słuchacze dowiedzą się m.in. jakie plany mają nasi artyści oraz jakie zespoły pojawiły się ostatnio na polskiej scenie muzycznej.

W jesiennym wydaniu stałych programów Radia WAWA również pojawią się nowości. Poranny program „Z parą od rana” zostanie wzbogacony o felieton satyryczny „PoraDnia DeDektywa Inwektywa”, w którym Tomasz Łysiak będzie reagował na przesłane przez słuchaczy propozycje spraw do rozwiązania. Z kolei formuła popołudniowego programu „Polska Jazda”, prowadzonego przez Monikę Król, będzie bardziej zróżnicowana. Pojawią się w niej nowe elementy, m.in. kalendarium ciekawych imprez pod hasłem „Najlepszy Weekend w Polsce” oraz nowy konkurs, w którym słuchacze będą zgadywać, kto ze świata celebrytów będzie gościem w programie.

Źródło: www.netfan.pl/www.eska.pl