Associated Press chwali nową płytę P!nk

MiniaturkaAssociated Press – najstarsza i największa agencja prasowa na świecie opublikowała właśnie recenzję nowego albumu P!nk „The Truth About Love”, który jest już dostępny w sprzedaży na całym świecie.

Jak twierdzi recenzent AP, po ogromnym sukcesie płyty "Funhouse", z której aż 6 piosenek stało się singlowymi przebojami, P!nk udało się nagrać jeszcze ciekawszą płytę. „Słuchanie jej to jak oglądanie reality show o wzlotach i upadkach jej relacji z mężem, motocyklistą Carey Hartem – nieraz ma go dość, nieraz za nim tęskni, raz się z nim kłóci, raz godzi – ale najważniejsze, że powstała przy tym porcja świetnej muzyki do słuchania. Szósty album w karierze wokalistki to nie tylko przejażdżka kolejką górską po skrajnych emocjach, nie tylko wpadające w ucho piosenki uatrakcyjnione jej głosem – to przede wszystkim piękne piosenki.”

Zdjęcie

Najbardziej wyróżnioną piosenką z płyty jest tu opowieść o powrocie z ostrej imprezy - "Walk Of Shame". Energiczna, przezabawna i wpadająca w ucho. Innymi słowy - cała P!nk !

Album „The Truth About Love” promuje singiel „Blow Me (One Last Kiss)”, który aktualnie jest jedną z 3 najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich stacjach radiowych.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl