Pierwszy "Weekend z gwiazdą" w 4fun.tv

MiniaturkaTo będzie prawdziwa uczta dla żeńskiej części widowni! Już w najbliższą sobotę na antenie 4fun.tv zadebiutuje „Weekend z gwiazdą” – jedna z największych nowości jesiennej ramówki stacji. Bohaterem pierwszego gwiazdorskiego weekendu będzie chłopak, który chce być „Tak blisko”, czyli Rafał Brzozowski.

"To będzie energetyczny, hitowy i patriotyczny weekend. Przygotowałem dla Was największe polskie przeboje i klipy, które uważam za wyjątkowe" – zapowiada Rafał Brzozowski, który szturmem zdobył listy przebojów hitem „Tak blisko”.

Zdjęcie

W trakcie weekendu pod flagą biało-czerwoną na antenie 4fun.tv zagoszczą hity m.in. MaRiny, Sylwii Grzeszczak, Damiana Skoczyka, Patricii Kazadii czy Natalii Kukulskiej.

"Podczas mojego weekendu nie może zabraknąć królowej polskiej sceny, czyli Dody" – mówi Rafał. "Doda jest z pewnością „bad girl”. Mam jednak nadzieję, że trochę się uspokoi i weźmie się bardziej do pracy muzycznej" – dodaje gospodarz „Weekendu z gwiazdą”.

Półfinalista programu „Voice Of Poland” zdradzi także dlaczego zrezygnował z kariery pedagogicznej i czy umiejętności zapaśnicze przydają mu się w życiu codziennym.


Źródło: www.netfan.pl/www.4funmedia.pl