Reklama

  Pierwszy "Weekend z gwiazdą" w 4fun.tv

  MiniaturkaTo będzie prawdziwa uczta dla żeńskiej części widowni! Już w najbliższą sobotę na antenie 4fun.tv zadebiutuje „Weekend z gwiazdą” – jedna z największych nowości jesiennej ramówki stacji. Bohaterem pierwszego gwiazdorskiego weekendu będzie chłopak, który chce być „Tak blisko”, czyli Rafał Brzozowski.

  "To będzie energetyczny, hitowy i patriotyczny weekend. Przygotowałem dla Was największe polskie przeboje i klipy, które uważam za wyjątkowe" – zapowiada Rafał Brzozowski, który szturmem zdobył listy przebojów hitem „Tak blisko”.

  Zdjęcie

  W trakcie weekendu pod flagą biało-czerwoną na antenie 4fun.tv zagoszczą hity m.in. MaRiny, Sylwii Grzeszczak, Damiana Skoczyka, Patricii Kazadii czy Natalii Kukulskiej.

  "Podczas mojego weekendu nie może zabraknąć królowej polskiej sceny, czyli Dody" – mówi Rafał. "Doda jest z pewnością „bad girl”. Mam jednak nadzieję, że trochę się uspokoi i weźmie się bardziej do pracy muzycznej" – dodaje gospodarz „Weekendu z gwiazdą”.

  Półfinalista programu „Voice Of Poland” zdradzi także dlaczego zrezygnował z kariery pedagogicznej i czy umiejętności zapaśnicze przydają mu się w życiu codziennym.


  Źródło: www.netfan.pl/www.4funmedia.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4545486
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.