WiMP już wkrótce na polskim rynku!

MiniaturkaWielokrotnie nagradzany skandynawski serwis streamingowy przygotowuje się do wejścia na rynek polski. Polski WiMP dostosowany do potrzeb naszych użytkowników będzie charakteryzował się najwyższą jakością usług.

Funkcję General Managera WiMP Polska obejmie Adrian Ciepichał, pracujący dotychczas na stanowisku Head of Digital w Universal Music Polska, a Editing Managera - Katarzyna Rogalska, była redaktor i dziennikarka muzyczna Agory.

WiMP to skandynawski serwis streamingowy, który oferuje ponad 18 milionów utworów muzycznych. Celem WiMP jest inspirowanie użytkowników do odkrywania nowej muzyki oraz zachęcanie do słuchania ich ulubionych utworów. W 2011 roku serwis otrzymał brytyjską nagrodę Meffy Awards dla najlepszego serwisu muzycznego. Regularnie wygrywa także testy konsumenckie we wszystkich krajach, w których jest dostępny.

Zdjęcie

Obecnie serwis przygotowuje się do wejścia na polski rynek. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, kontent będzie dostosowany do potrzeb polskich użytkowników. WiMP umożliwia swoim użytkownikom dostęp do ponad 18 milionów utworów, z czego znaczną część stanowią utwory polskie, oraz do biblioteki wiedzy na temat różnych gatunków muzycznych. WiMP nie chce być jedynie wyszukiwarką muzyczną, dlatego każdego dnia redaktorzy przygotowują na serwis nowe rekomendacje, ciekawostki muzyczne oraz playlisty na każdą okazję.
Źródło: www.netfan.pl/www.dobrapr.pl