Reklama

  Wielki powrót Adele nastąpi 21 lutego

  Adele, wracająca do zdrowia po operacji krtani, po raz pierwszy zaśpiewa na gali Brit Awards, która odbędzie się 21 lutego w O2 Arena w Londynie. Z powodu krwawiących strun głosowych Adele musiała przejść operację, a lekarze na kilka tygodni zabronili jej nie tylko śpiewać, ale nawet mówić. Teraz wiadomo, że powrót Adele nastąpi na Brit Awards. Artystka została nominowana w trzech kategoriach - najlepsza artystka, najlepszy singel za "Someone Like You" oraz najlepsza płyta za krążek "21". Jednak Adele będzie na gali nie tylko w charakterze gościa. Piosenkarka zdecydowała się również zaśpiewać dla wszystkich zgromadzonych.

  Adele darzy wielkim sentymentem Brit Awards. W 2011 roku właśnie po tej gali wokalistka na dobre rozpędziła machinę swojej popularności. Zaśpiewała wówczas w tak przejmujący sposób balladę "Someone Like You", że wzruszyła publiczność do łez.

  Liderem w ilości nominacji do nagród Brit Awards został wokalista Ed Sheeran , który w sumie został wytypowany do czterech wyróżnień - najlepszy artysta, najlepszy singel, najlepszy album i najlepszy debiutant. Mimo wielu nominacji, Ed nie ukrywa, że wie kto zwycięży w prestiżowej kategorii na najlepszy album roku. - Myślę, że każdy artysta naprawdę chciałby wygrać w tej kategorii, ale mówiąc szczerze to uważam, że wygra Adele - nie ukrywa wokalista.Wśród nominowanych do Brit Awards znaleźli się także m.in. James Blake, James Morrison, Professor Green, Coldplay, Florence + the Machine i PJ Harvey.

  Źródło: interia.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4632552
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.