Pezet & Małolat z koncertem w Czwórce

MiniaturkaW najbliższą sobotę, 15 grudnia br. na antenie radiowej Czwórki wystąpi Pezet i Małolat. Podczas koncertu w audycji „Ministerstwo Dźwięku” bracia zaprezentują materiał z płyty „Pezet i Małolat live in 1500m2”.

Początek o godzinie 18.00. Na polskiej scenie hip-hopowej Pezet zadebiutował w 1998 r. jako współzałożyciel składu Płomień81. Duet Pezet i Onar wydał wspólnie trzy płyty. W 2002 roku raper, współpracując z producentem Noonem, nagrał swój pierwszy solowy album – „Muzyka klasyczna”. Od tamtego czasu Pezet wydał sześć płyt, z czego dwie wraz ze swoim młodszym bratem – Małolatem – „Dziś w moim mieście” (2012) oraz najnowszy „Pezet i Małolat live In 1500m2” (2012).

Ostatni album braci to wydawnictwo zawierające m.in. przekrój najbardziej popularnych utworów z dyskografii artystów w zupełnie nowych aranżacjach, nagranych wraz z żywym bandem. Materiału z tej płyty będzie można posłuchać w najbliższym „Ministerstwie Dźwięku”, w sobotę 15 grudnia.

Zdjęcie

Obok numerów z „Dziś w moim mieście” raperzy zaprezentują także takie klasyki jak „Re-fleksje”, „Ukryty w mieście krzyk” czy „Rap z boiska” – wszystko w nowych aranżacjach na perkusję, gitary i klawisze. Pezetowi i Małolatowi towarzyszyć będzie zespół Radio Error.

„Ministerstwo Dźwięku” to audycja nadawana w Czwórce w soboty w godz. 18.00-19.00. Prezentowane są w niej młode polskie zespoły oraz wykonawcy warci uwagi. Pojawiają się tam zarówno ci, którzy nie mają jeszcze na koncie własnych wydawnictw płytowych, jak i bardziej doświadczeni muzycy, których działalność Program 4 Polskiego Radia chce wspierać. Audycja ma promować dobrą, nową muzykę i przybliżać ją szerszemu odbiorcy, dziennikarzom oraz decydentom z branży muzycznej. Audycję prowadzi Kamil Jasieński.


Źródło: www.netfan.pl/www.polskieradio.pl