Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Coldplay

Coldplay wystąpi 19 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. 10 stycznia ruszyła sprzedaż biletów na ten koncert. Brytyjska grupa wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej najnowszą płytę zespołu zatytułowaną "Mylo Xyloto".

 

 

 

Jeden z pierwszych koncertów, na którym Coldplay wykonali utwory z wtedy jeszcze niewydanego albumu, odbył się na festiwalu Heineken Open'er 2011. Rok 2012 będzie dla grupy Chrisa Martina czasem intensywnego koncertowania, w ramach którego zespół wystąpi na kilkunastu arenach w Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym na 7 stadionach w samej Wielkiej Brytanii. Na koncertowej mapie Coldplay znalazła się także Warszawa.

Album "Mylo Xyloto" ukazał się 24 października 2011 roku i w ciągu zaledwie miesiąca trafił do pierwszej dziesiątki najchętniej kupowanych płyt 2011 w Wielkiej Brytanii z wynikiem prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy. Jeśli doliczy się do tego ponad milion egzemplarzy ze Stanów Zjednoczonych i pozostałe setki tysięcy ze sprzedaży ogólnoświatowej w niecałe dwa miesiące od premiery, piąte studyjne wydawnictwo Coldplay rozeszło się w ponad dwu milionach sztuk.

Centy biletów na koncert zaczynają się od 165 złotych a kończą na 825 zł. Więcej o cenach biletów i samym koncercie dowiedziecie się na oficjalnej stronie LifeNation. Tam też możecie kupić bilety.

Źródło: Radio ZET