Zdobyła najwięcej nagród, ale nie pojawiła się na gali

Katy Perry może żałować, że nie pojawiła się na tegorocznej gali People's Choice Awards. Gwiazda była nominowana w aż siedmiu kategoriach, a ostatecznie zdobyła pięć statuetek, co czyni ją najbardziej utytułowaną gwiazda wieczoru.

 

 

 

 


Piosenkarka zdobyła nagrody w kategoriach: Najlepsza wokalistka, Piosenka roku ("E.T"), Teledysk roku ("Last Friday Night (T.G.I.F)"), Artysta koncertowy roku oraz Najlepszy występ gościnny w serialu (wokalistka pojawiła się w jednym z odcinków "Jak poznałem waszą matkę").

Demi Lovato otrzymała nagrodę dla Najlepszej wokalistki pop. Zespołem roku został Maroon 5. Do Lady Gagi trafiła statuetka za Płytę roku. Ulubionym artystą hip-hopowym został Eminem, a jego koleżankę z piosenki "Love The Way You Lie", Rihannę, okrzyknięto Najlepszą wokalistką R&B. Taylor Swift bez trudu zdobyła nagrodę dla Najlepszego artysty country. "American Idol" został doceniony jako Najlepszy muzyczny talent-show.

 

Perry po ogłoszeniu wyników podziękowała fanom za pośrednictwem Twittera: "DZIĘKI dla każdego, kto oddał na mnie głos! Wygraliśmy tyle nagród! Teraz będę musiała kupić nowy regał, aby odpowiednio je wyeksponować!".

Gala People's Choice Awards miała być pierwszym publicznym pojawieniem się wokalistki po ogłoszeniu decyzji o rozwodzie z Russellem Brandem. Teraz fani liczą, że gwiazda pojawi się na gali Grammy Awards, która odbędzie się 12 lutego. Tam Katy ma szansę na wygraną w dwóch kategoriach: Płyta roku i Najlepsza solowa piosenka pop ("Firework").

Autor: PGR

Źródło: onet.pl