Zdobywcy Eteru 2007

    Perełką radiową w plebiscycie Zdobywcy Eteru 2007 zostaje Noc muzycznych pejzaży Piotra Kosińskiego nadawana w Programie Trzecim Polskiego Radia.

    Złota Dziesiątka Polskiego Eteru
    1. Noc Muzycznych Pejzaży (Program Trzeci) – Piotr Kosiński
    2. Mały Leksykon Wielkich Zespołów (Radio Alfa) – Artur Chachlowski
    3. MiniMax (Program Trzeci) – Piotr Kaczkowski
    4. Trzecia Strona Księżyca (Program Trzeci) - Grzegorz Połatyński, Marek Starzyk, DJ Luna
    5. Odcinek Specjalny (Radio Luz, Wrocław) – Karol Ferenc
    6. KurrAnty (Antyradio)- Witold Odrobina i Przemysław Frankowski
    7. Lista Przebojów Programu Trzeciego (Program Trzeci) – Piotr Baron
    8. Ciemna Strona Mocy (Program Trzeci) – Aleksandra Kaczkowska
    9. Strefa rockandrola wolna od angola (Program Trzeci) – Michał Owczarek
    10. Support-Aż (Radio Afera, Poznań) – Roman Kłosowski

    Miejsca 11 – 40 (alfabetycznie)
    Antymotolista (Antyradio) - Włodzimierz Zientarski i Maciej Zientarski
    Antyradio Machina (AntyRadio) - Przemysław Frankowski i Witold Odrobina
    Art-Rock-Blok (Radio Flash, Konin) - Robert Roszak
    DMC (Muzyczne Radio, Jelenia Góra) – Maciej Wowk
    Dobronocka (Program Trzeci) – Grażyna Dobroń
    Dobrze być dobrym (CCM) – Marcin Pawlenka
    Felieton Piotra F. (Radio Express, Śląsk) – Piotr Filas
    Gastrofaza (Antyradio) - Paweł Loroch
    Klubokawiarnia (Alfa, Kraków) – Jakub Wajdzik
    Letnie studio Radia Plus Gdańsk (Plus, Gdańsk)
    Lista Niezapomnianych Przebojów (Radio Kraków) – Jerzy Skarżyński
    Łowcy (Antyradio, Katowice) - Mariusz Smolarek -
    Noc na pięcioliniach (Radio PiK, Bydgoszcz) –
    Piosenki ładne i mądre (Wawa) - Elżbieta Zapędowska i Jarosław Wasik
    Poeci Rocka (Radio Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy) - Adam Droździk Polskie]
    Poranny WF (Eska Rock) – Michał Figurski i Kuba Wojewódzki
    Program Alternatywny (Program Trzeci) – Agnieszka Szydłowska
    Program Poranny (Radio CCM, Gliwice) - Jerzy Raczek
    Radio Party (Park FM, Kędzierzyn-Koźle) –
    Randka w Parku (Park FM, Kędzierzyn-Koźle) - Justyna Stochaj i Michał Andruszko
    Raport o stanie świata (Program Trzeci) – Dariusz Rosiak
    Retro Puls (Radio CCM, Gliwice) –
    Rockowy Tropiciel (Radio Kraków) – Jan Skarżyński
    Siódmy dzień tygodnia (Radio Zet) – Monika Olejnik
    Świat według blondynki (Radio Zet) – Beata Pawlikowska
    Tanie Granie (Program Trzeci) - Wojciech Mann, Grzegorz Wasowski
    Tekstylia (Złote Preboje) – Jacek Cygan
    TuBaron (Program Trzeci) – Piotr Baron
    Za a nawet przeciw (Program Trzeci) – Kuba Strzyczkowski
    Zaparkuj na Luzie (Park FM) - Michał Andruszko

    Poza 40stką (alfabetycznie):

    Alternatywna Lista Przebojów (Radio Kraków) - Antoni Krupa
    Archipelag Rocka (Kampus Warszawa / Alfa Kraków) – prof. Andrzej Śródka i DJ Roku
    Szósty Ocean (Radio Alfa, Kraków) – Krzysztof Szmytke i Jakub Wajdzik
    Antykwariat (Antyradio) - Janusz Kosiński
    Audycja Podzwrotnikowa (Program Trzeci) – Wojciech Cejrowski
    Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie (Radio Zet) - Janusz Weiss
    Fonograf (RDN Małopolska) - Krzysztof Borowiec
    Gitarą i Piórem (Program Trzeci) – Janusz Deblessem, Teresa Drozda
    Głos z Ameryki (IDEAradio) - Michał Dziwisz i Marek Zalewski
    Historia Powszechna Rock And Rolla (Program Trzeci) – Piotr Metz
    HitShaker (Radio Galicja, Nowy Sącz) – Waldek Wojtas
    Interaktywne Noce RMF FM (RMF FM) – Tomash Brhel i Daniel Dyk, Paweł Oksanowicz i
    Karawana Radio eM (Radio eM 107,6 FM Katowice) – Bartłomiej Majzel
    Kasprologia (Antyradio) – Tomasz Kasprzyk
    Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego (Program Drugi) – Hanna Maria Giza
    Koślikofobia (Antyradio) – Robert Koślik
    Lekcja muzyki Piotra Orawskiego (Program Drugi) – Piotr Orawski
    Lista przebojów Radia Pogonica (Radio Pogonica) - Dariusz Śląski
    Lista Przebojów w Radiu Złote Przeboje (Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki
    Lokalna Strefa Plusa (Radio Plus Opole) - Robert Paciorek, Andrzej Szarometa i Ewa Szyndler
    Mega Beat Dance Chart 20 (Radio Planeta) - Wojciech Trzciński
    Muzyczne Fascynacje (Plus, Opole) – Robert Paciorek
    Muzyczny Turniej Dwójki (Program Drugi) – Tomasz Szachowski
    Nawiedzone Studio (Radio Afera) - Andrzej Masłowski
    NETlista (Radio Netcast) - Michał Skierski
    Noc nie bez końca Radio eM (Radio eM 107,6 Katowice) – Jacek Kurek
    Nocne Rock Around (Radio Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz)- Adam Droździk
    Pestka (Radio Rzeszów) - Zbigniew Krasny
    POPlista (RMF FM) – Dariusz Maciborek
    Program DMC, John O\'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Big Sky (Agnelli & Nelson Remix)
    Radio Planet i Komet (Radio Pomorza i Kujaw) - Piotr Majewski
    Radio Truck (Program Pierwszy) - Marian Leśniewski
    Radiowy Dom Kultury (Program Trzeci) – Agnieszka Szydłowska
    Radiowy Uśmiech Muzyczny (Program Pierwszy)
    Reportaż z obrony szkół wiejskich (Radio Opole) - Mariusz Majeran
    Schizofrenia (iGol FM) - Maciej Nowacki i Łukasz Wiśniowski
    Siesta (Program Trzeci) – Marcin Kydryński
    Ten Top (RMF FM) - Marcin Jędrych
    Top Wszech czasów (Program Trzeci) – Piotr Baron, Piotr Metz, Piotr Stelmach
    W stronę nocy (Radio Opole) – różni prowadzący
    Wieczorne rozmowy (Antyradio) - Krzysztof Dowgird
    Wieczór nie tylko Rockowy (Radio Kalisz) – Paweł Michaliszyn
    Wróżka Esmeralda z Ptaszkowej (Radio Galicja, Nowy Sącz)
    Wywiady RMF Classic (RMF Classic) – Magdalena Miśka
    Złote, Słodsze i Najsłodsze (Złote Przeboje) - Marek Niedźwiecki

    Statystyka

    Odsłon artykułów:
    4289583
    © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.