Reklama

  Urodzinowy konkurs Radia WAWA

  MiniaturkaRuszył specjalny konkurs antenowy na antenie Radia WAWA, organizowany z okazji 21 urodzin stacji. Wraz z nim wystartowała kampania reklamowa, która będzie wspierać trwającą do 25 marca akcję antenową, zakończoną urodzinową imprezą dla słuchaczy.

  W konkursie „21 kultowych artystów na 21 urodziny Radia WAWA” zadaniem słuchaczy jest wyszukiwanie na antenie stacji utworów wybranych polskich wykonawców. Konkursowe przeboje będą emitowane cztery razy dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 przez kolejne cztery tygodnie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. jubileuszowe wydawnictwa płytowe, specjalne gadżety i zaproszenia na imprezę urodzinową Radia WAWA, która odbędzie się 25 marca w Warszawie.

  Zdjęcie

  Radio WAWA powstało w 1992 roku i była to jedna z pierwszych komercyjnych stacji radiowych w Polsce. Na początku stacja nadawała w formacie Classic Rock. W trakcie 21. lat swojego istnienia Radio WAWA grało także najlepszy mix przebojów, a od 2004 roku realizuje format Zawsze Polska Muzyka i dzięki temu jest jedyną stacją radiową w kraju, która gra na antenie wyłącznie polskie utwory. Radio WAWA nadaje w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Toruniu, Rzeszowie i Opolu, Ostrołęce i Szczecinie.

  Źródło: www.netfan.pl/www.eska.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4536925
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.