Ke$ha My Crazy Beautiful Life 5.05 w MTV

MiniaturkaJuż 5 maja 2013 roku o godzinie 21:25 MTV pokaże interesujące życie gwiazdy w programie "Ke$ha – My Crazy Beautiful Life" - bez cenzury. Życie Ke$hy to nie tylko nagrywanie płyt i czerwony dywan.

 

Będziemy świadkami szaleństwa, jakie towarzyszy artystce w trasie, studiu nagraniowym i w życiu prywatnym - dowiemy się, jak tworzy muzykę oraz przyjrzymy się jej relacjom z rodziną i przyjaciółmi. Podsumowując, zobaczymy jak wygląda „Zwariowane, piękne życie” niepokornej księżniczki popu. Sześcioczęściowy dokument nakręcił przyrodni brat Ke$hy - Lagan Sebert. Ke$ha poprosiła go, by przez dwa lata towarzyszył jej z kamerą. Relacje artystki z bratem są bardzo bliskie, dlatego widzowie będą świadkami najbardziej intymnych momentów w życiu gwiazdy. Widzowie zobaczą niekończącą się imprezę, podczas której księżniczka popu (lub „cock popu”, jak sama określa swoją muzykę), może wzbudzić dużo kontrowersji. Zobaczymy piosenkarkę w naprawdę ekstremalnych sytuacjach. Picie własnego moczu, czy upijanie się do nieprzytomności w Las Vegas to tylko niektóre z nich…

Nowy dokument pokaże też piosenkarkę z jej wrażliwej strony. W programie stawi czoła presji związanej ze sławą i oczekiwaniom po ogromnym sukcesie poprzedniego albumu. Widzowie będą obserwować, jak Ke$ha próbuje znaleźć miłość i stworzyć normalny związek, będąc u szczytu kariery. Dużą rolę w życiu gwiazdy odgrywa też matka, która towarzyszy Ke$hy w podróży. Jest jej najlepszą przyjaciółkąi jednocześnie współautorką wielu piosenek, w tym tych o intymnych stosunkach (np. „Dirty Love”z płyty „Warrior”, którą wykonała w duecie z Iggym Popem lub piosenki „Gold Trans Am” o starzejącej się nimfomance).

Zdjęcie

Ke$ha (naprawdę Kesha Rose Sebert), urodziła się 1 marca 1987 w Los Angeles w stanie Kalifornia. Ke$ha wywodzi się z muzycznego establishmentu. Jej matką jest Patricia „Pebe” Sebert, autorka muzyki, której piosenki śpiewała m.in. najsłynniejsza wokalistka country – Dolly Parton. Pebe mieszkała w Kalifornii, gdy była w ciąży z Ke$hą. Urodziła ją podczas jednej z imprez w Los Angeles! Nie wiodło jej się jednak najlepiej i postanowiła wrócić z rodziną do Nashville, gdzie zaczęła dostawać zlecenia. Ke$ha praktycznie wychowała się w studiu nagraniowym. Nigdy nie dowiedziała się, kto jest jej ojcem.

Mimo wszystko, niewiele brakowało, by Ke$ha wybrała inną karierę – planowała studiować psychologię na Colombia University. Jednak dziewczyna miała okazję wystąpić w reality show z udziałem Paris Hilton i Nicole Ritchie („Simple Life”). Niedługo później, w wieku 17 lat, zdecydowała się rzucić szkołę i wyruszyć do Los Angeles, by rozpocząć karierę.

Na miejscu Ke$ha była kelnerką i pisała piosenki dla innych gwiazd, m.in. dla Miley Cyrus, a także śpiewała w chórkach Britney Spears. Chociaż Ke$hy nie udało się namówić Prince’a do tego, aby wyprodukował jej pierwszą płytę (wtargnęła do domu artysty i wręczyła zaskoczonemu muzykowi swoje demo owinięte fioletową kokardą), w Los Angeles poznała producenta o pseudonimie Dr. Luke (naprawdę Łukasz Gottwald), który wcześniej pracował z Kelis, Katy Perry i Britney Spears. Wówczas Dr. Luke pracował też ze wschodzącą gwiazdą, raperem Flo Rida. Podczas nagrania w studio, Ke$ha zaśpiewała refren w jego piosence „Right Round”, która wkrótce podbiła listy przebojów i otworzyła jej drogę do kariery.

Pierwszy hit Ke$hy („TiK ToK”), był najczęściej odtwarzaną piosenką 2010 oraz najchętniej kupowanym singlem. Siedem kolejnych singli piosenkarki znalazło się w pierwszej dziesiątce list przebojów, w tym „TiK ToK”, „Your Love Is My Drug”, „We R Who We R” i ostatnio „Die Young”. Siedem kolejnych singli piosenkarki z albumu „Animal” znalazło się w pierwszej dziesiątce list przebojów, w tym „TiK ToK”, „Your Love Is My Drug”, „We R Who We R” i ostatnio „Die Young”. W 2010 roku piosenkarka zdobyła nagrodę MTV Europe Music Award dla Najlepszego Występu i była nominowana do dwóch American Music Awards, trzech MTV Video Music Awards i sześciu nagród magazynu Billboard. Ke$ha ma ponad 21 milionów fanów na Facebooku i ponad trzy miliony na Twitterze. Album „Animal” artystki pokrył się platyną w 15 krajach. Oprócz tego, Ke$ha wraz z firmą Charles Albert, zaprojektowała kolekcję biżuterii Kesha Rose by Charles Albert® i została pierwszą międzynarodową ambasadorką Humane Society International, organizacji walczącej o prawa zwierząt. Na albumie „Warrior” z 2012 gościnnie zaśpiewali Iggy Pop i Wayne Coyne z Flaming Lips, pojawili się także muzycy z The Strokes, The Black Keys, fun. oraz will.i.am i matka Ke$hy – Pebe Sebert.


Źródło: www.netfan.pl/www.mslgroup.com