Flash Entertainment i Play Music prezentują

MiniaturkaPoczątek roku 2014 przywitał nas nagłymi opadami śniegu ale wiemy już: "że taki mamy klimat", klimat przyniósł nam jednak jeszcze jedno, małą rewolucją na rodzimym rynku fonograficznym.

 

Zmiany własnościowe i zmiana formy prawnej działalności, przekształciły Flash-Entertainment/Play Music w sp.z o.o, której udziałowcami zostali Krzysztof Rządek i Kamil Staniszewski.

Zdjęcie

K.R. - "Stara forma działalności firmy się zużyła i nieco przeterminowała... Oczywiście na koncie pozostało kilka złotych i platynowych płyt, wszelkie nagrody i wyróżnienia, jednak dzisiejsze czasy są bardzo dynamiczne, stawiają przed label'em i producentami zupełnie nowe wyzwania, o których nawet im się nie śniło jeszcze 3 lata temu. To wymusiło niejako naturalnie zmiany zarówno mentalne, personalne, jak i pokoleniowe. Kto nie idzie do przodu, ten się cofa. W chwili obecnej możliwości dystrybucji dla artystów FE są dokładnie takie same jak u największych majorsów w muzycznej branży. Ekskluzywna współpraca z Kontor Records oraz Zooland, pozycjonuje nas na pierwszym miejscu wśród polskich wydawnictw muzycznych jeśli chodzi o potencjalną ekspansję na zagraniczne rynki. FE stało się otwarte na wszelkie gatunki muzyczne i wszystkich artystów. Nie wyznaczamy barier, liczy się wyłącznie DOBRA muzyka! To jest nasza nowa filozofia."

K.S. - "Flash-Etertainment chce też postawić nacisk na promocje młodych artystów jak i na generowanie brzmienia, które niczym nie odbiega od zachodnich produkcji. To zdeycdowanie nowa jakość na polskim rynku fonograficznym"

Flash-Entertainment to m.in. złote i platynowe płyty oraz wyróżnienia za wydawnictwa: Mirami, Stachursky, Kombi-Dance, Mini-Mini, Mondoteck, Pewex, Baltona Girls, C-Bool, BBX, Taito, Base Attack, Phetros, Part Six, Code Red, KaRRamBa, Danny S, Flashrider, Angie, Shiver, Alchemist Project i wiele innych.