NuPlays i S.P. Records: Streamingi koncertów na żywo

MiniaturkaNuPlays.pl oraz wytwórnia S.P. Records zaoferują fanom dostęp do transmisji na żywo z koncertów. Na platformie NuPlays dostępna będzie także pełna oferta muzyki z S.P. Records.

 

Utwory będą dostępne w formatach cyfrowych i na nośnikach fizycznych, również w atrakcyjnych pakietach razem z gadżetami muzycznymi. Streaming koncertów na żywo pozwala obejrzeć koncert ulubionego artysty fanom, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się w klubie ale chcieliby zobaczyć i posłuchać muzyki swojego idola na żywo, na ekranie swojego komputera lub telewizora. Dzięki temu, że transmisje te są odpłatne, na NuPlays partnerzy mogą zagwarantować profesjonalną realizację, czyli wysoką jakość dźwięku (160 kbps), obraz z kilku kamer miksowany na żywo oraz stabilną transmisję, niezależnie od liczby oglądających dane wydarzenie w internecie.

Logo

Pierwszy koncert streamowany w ramach współpracy NuPlays z S.P. Records można będzie obejrzeć już wkrótce. Niebawem na NuPlays oferowane będą kolejne transmisje, o których informować będziemy na bieżąco.

Współpraca NuPlays i S.P. Records obejmuje nie tylko streaming na żywo koncertów, ale również sprzedaż muzyki i wszelkich ofert związanych z twórczością artystów reprezentowanych przez tę wytwórnię - począwszy od płyt CD, przez ubrania, aż po kolekcjonerskie gadżety z autografem.Dostępna jest już m.in. szeroka oferta zespołu Kult, w której - oprócz albumów w formie cyfrowej - znaleźć można płyty CD, DVD, t-shirty i bluzy, a także unikatowe wydawnictwa na płytach winylowych. Pojawiły się również oferty takich zespołów jak: Strachy na lachy, Bracia Figo Fagot, Shamboo + Muniek, a już niebawem dostępne będą oferty wszystkich artystów, których twórczość wydana została przez S.P. Records.


Źródło: www.netfan.pl/www.nuplays.com