Robert M przeciwko ACTA. Udostępnił album za darmo

Miniaturka

Robert M przeciwny ACTA. Udostępnił album za darmo. Artysta postanowił podzielić się swoją ostatnią płytą "One Love" z internautami, udostępniając materiał do darmowego ściągnięcia z sieci. "Mój ostatni album daję Wam za free. Mam do tego prawo, a jak mnie ACTA zamknie do puchy, to wpadnijcie na widzenie" — pisze na swoim profilu.

ZdjęcieKrakowski didżej i producent, którego profil na Facebooku śledzi 302 tys. fanów oświadczył, że chce podzielić się swoim ostatnim albumem "One Love" z internautami. Taka forma dystrybucji jest jego sprzeciwem wobec planowanego przez polski rząd podpisania dokumentu ACTA, który zdaniem polityków ma chronić prawa autorskie w sieci.

"Udostępniajcie i wrzucajcie to na swoje tablice oraz wszędzie gdzie się da i rzecz jasna macie go legalnie (ale nie wedle ACTA) Ten ruch to mój SPRZECIW co do ACTA niech i będzie Waszym" — napisał w oświadczeniu producent (pisownia postu oryginalna).


Album "One Love" 29-letniego Roberta M. trafił do sklepów płytowych 25 października 2011 roku. Płyta dotarła do 25. miejsca najchętniej kupowanych płyt w Polsce.