Reklama

  Niesamowite składowisko sprzętu audio w Kanadzie

  Miniaturka

  Zapewne każdy, kto obejrzy poniższy film, będzie chciał czym prędzej znaleźć się w Oshawie. Albo przynajmniej zniknie w otchłani eBay na kilka godzin. Do sprzedaży trafia właśnie największa na świecie kolekcja klasycznego sprzętu audio. Nigdy nie używanego, zapakowanego w fabryczne pudełka.

  ZdjęcieHistoria jest banalna – Julius Herda założył 40 lat temu sklep ze sprzętem audio. Było to w Kanadzie, w miejscowości Oshawa, przy ulicy Simcoe Street. Interes rozwijał się coraz lepiej, więc właściciel znalazł lepszą, większą lokalizację, gdzie przeniósł swój sklep. Jednak miał pewną przypadłość – nie potrafił rozstać się ze sprzętem, którego nie udało się sprzedać…

  Wszystkie urządzenia, które się nie sprzedały, magazynował w Oshawie. Proceder trwał długie lata, właściwie aż do śmierci pana Luliusa. Obecnie sklep już nie istnieje, a pomieszczenia magazynowe są w dalszym ciągu pełne fabrycznie nowego sprzętu audio.

   Jak widać na filmie, w magazynie można znaleźć praktycznie wszystko. Wzmacniacze, tunery, kolumny głośnikowe, magnetofony, odtwarzacze CD, sprzęt car audio. W ilościach hurtowych, w fabrycznych opakowaniach.

  Najciekawsze w tym jest jednak to, że obecny właściciel składu postanowił sprzedać wszystko na eBayu! Sprzęty po kolei są wystawiane przez użytkownika o nicku sahand0 na kanadyjskiej stronie portalu i sprzedawane po bardzo okazyjnych cenach. Dużo rzeczy można kupować poprzez licytację, która zaczyna się od 99 centów.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4604553
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.