Znamy pierwsze gwiazdy Burn Selector Festival 2012!

Miniaturka

Organizator Burn Selector Festival 2012 właśnie ogłosił pierwsze gwiazdy tegorocznego święta muzyki elektronicznej. Jak poinformował organizator festiwalu, firma Alter Art, w tym roku na krakowskich Błoniach wystąpią m.in. Magnetic Man, Disclosure oraz Com Truise.

Zdjęcie  

Magnetic Man to projekt trzech dubstepowych producentów Skream’a, Bengi i Artworka. Ich debiutancki, imienny album z gościnnym udziałem m.in. Johna Legenda, Katy B i Ms. Dynamite, jest jednym z kamieni milowych dubstepu i jak żaden inny pomógł temu gatunkowi przeniknąć do muzyki popularnej, zupełnie zmieniając brzmienie wielu radiowych przebojów. Koncert w ramach Burn Selector Festival będzie pierwszym i niezwykle oczekiwanym występem Magnetic Man w naszym kraju.

Kolejna nazwa to typowany na jeden najważniejszych debiutów tego roku, londyński deut Disclosure, których muzyka ma w sobie coś z intymności nagrań James’a Blake’a, jak i imprezowej intensywności sobotnich nocy. Pierwsze ogłoszenia zamyka Com Truise, Amerykanin z wytwórni Ghostly International. Jego ubiegłoroczny album „Galactic Melt” jest hołdem dla mocnych syntezatorowych brzmień lat 80-tych.

Czwarta edycja krakowskiego festiwalu odbędzie się 1 i 2 czerwca na krakowskich Błoniach. Pod charakterystycznymi niebieskimi namiotami zagra kilkunastu wykonawców z kraju i zagranicy. Zespoły, producenci, dje i soliści. Gwiazdy i ci, którzy dopiero zaznaczają swoją obecność na scenie. Wszyscy spotkają się by w czasie dwóch dni zaprezentować publiczności najciekawsze współczesne brzmienia.

Bilety już do kupienia w sklepie internetowym Alter Art www.selectorfestival.pl oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro www.ticketpro.pl
Ceny biletów:
Karnet 2 dni – 200 PLN
Bilet jednodniowy – 135 PLN