Co Soul Clap ma wspólnego z All Saints?

Miniaturka

Soul Clap są znani w klubowym światku dzięki swoim świetnym setom. W końcu postanowili wydać debiutancki album. Trzeba dodać, że zrobili to w bardzo interesującym towarzystwie.
Bostońska grupa najpierw stała się sławny w rodzinnych stronach (dzięki cyklowi imprez "Midweek Techno", do małego irish pubu w Cambridge ściągają różni wykonawcy i miłośnicy klubowej muzyki), następnie nazwa Soul Clap została poznana również poza granicami USA. Ich autorskie produkcje to mieszanina styli - od popu i soulu, przez r'n'b, aż po house. Wszystko w proporcjach mających zapewnić jeden prosty efekt: świetną zabawę.

Już niedługo Soul Clap wydadzą debiutancki krążek"EFUNK" nakładem Wolf+Lamb. Tytuł płyty to skrót od "Everybody's Freaky Under Nature's Kingdom". W produkcji płyty wspomagali ich m.in. wokalista z Baby Prince i Wolf+Lamb, Gadi Mizrahi, trębacz z No Regular Play, a na basie udziela się ojciec jednego z muzyków Soul Clap - Gary Goldstein. Na liście współpracowników duetu znależli sie także Jules Born (Voices of Black) i Mel Blatt (znana z popularnej w latach 90. grupy All Saints). Całość została nagrana w studiu w Miami, dokładnie w The Stillwater Social Club. Oczekujcie premiery - ta już 20 kwietnia.

 Zdjęcie