Znamy kolejne gwiazdy tegorocznego Open'era

Miniaturka

Znamy kolejnych 4 artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji fesitwalu Open'er w Gdynii. Pierwszą gwiazdą jest Bat For Lashes - angielska artystka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Piosenkarka zadebiutowała w 2006 roku albumem "Fur and Gold". Jej ostatni krążek "Two Suns" pojawił się w 2009 roku.

Kolejną niespodzianką jest brytyjska grupa Friendly Fires. Zespół ma na koncie 2 płyty. Ostatni album wydali w 2011 roku. Ich utwory to niesamowita mieszanka muzyki elektronicznej, tanecznej i europejskich brzmień.

Wiz Khalifa to amerykański raper pochodzący z Północnej Dakoty. Swój pierwszy krążek wydał w 2006 roku. Jego singiel "Black and Yellow " okazał się sukcesem o czym świadczy sprzedaż w 3 milionowym nakładzie.

Bon Iver - tegoroczny laureat dwóch nagród Grammy w kategoriach Najlepszy Nowy Artysta i Najlepszy Album Alternatywny. Ma na koncie 2 płyty.

Zdjęcie 

Podczas tegorocznej edycji Heineken Open'er Festiwal usłyszymy również: Franz Ferdinand, SBTRKT Live, Julia Marcell, Justice, The xx i Björk. Event odbędzie się w dniach od 4 do 7 lipca.