Zrób remiks dla Kollektiv Turmstrasse i Lamb!

Miniaturka

Kolejne gwiazdy muzyki klubowej i elektronicznej umożliwiają remiksowanie ich utworów. Tym razem swoje sample udostępnili Kollektiv Turmstrasse i Lamb! Kollektiv Turmstrasse oraz portal Junodownload ogłosili konkurs na najlepszy remiks utworu pochodzącego z albumu 'Rebellion Der Traumer' - 'Schwindelig'! Swoje wizje utworu możecie przesyłać do 4 marca! 

 Zdjęcie

Nagrodą za najlepszą twórczość będzie możliwość wydania jej na na Connaisseur. Oprócz tego do wygrania jest oprogramowanie Mixed In Key i Platinum Notes i voucher do wykorzystania na Juno. Zasady konkursu oraz odnośnik do zakupu paczki z samplami można znaleźć pod adresem http://www.junodownload.com/remix_kollektiv/.

Zdjęcie 

Kolejnym godnym uwagi konkursem jest ten ogłoszony przez legendę trip-hopu - Lamb! Utwór, który możecie zremiksować pochodzi z ostatniego albumu '5' 'Butterfly Effect'. Do wygrania jest oczywiście wydanie remiksu jako oficjalnego oraz oprogramowanie Melodyne. Prace można wysyłać tylko do końca lutego. Reguamin konkursu oraz darmowe sample dostępne na stronie http://lambofficial.com/remix.

Powodzenia!