Kto wystąpi na Sunrise Festival 2012?

Miniaturka

Jubileuszowa, 10 edycja Sunrise Festival już 20 lipca 2012 roku! Narazie niewiadomo jakich nazwisk można się spodziewać za konsoletą. Jednak już w czwartek w Radiu Eska zostaną oficjalnie ogłoszone pierwsze gwiazdy. 

Zdjęcie

Sunrise Festival to festival gromadzący śmietankę światowej sceny klubowej. Oprócz tego fantastyczna publiczność i nadmorski klimat sprawiają, że każda edycja zapada uczestnikom głęboko w pamięć. To klubowe święto co roku ma miejsce na plaży w Kołobrzegu. Oprócz występów artystów, odbędzie się także Sunrise Fashion Festival - specjany pokaz mody. Wielcy projektanci mody w Kołobrzegu zaprezentują swoje kolekcje jak i przedstawią klubowe style strojow kąpielowych.

10 edycja tego Festivalu będzie bez wątpienia jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce! Na wszystkich kołobrzeskich scenach od 20 do 28 lipca wystąpi ponad 60 artystów z całego swiata!

W zeszłym roku w Kołobrzegu gościliśmy między innymi takie gwiazdy jak: Eric Prydz, Above & Beyond, Dash Berlin czy Eddie Halliwell. Kto pojawi się tym razem? Dowiecie się już w czwartek!

Video z podsumowania Sunrise Festival 2011: