Znamy gwiazdy Sunrise Festival 2012

  MiniaturkaDziesiąta edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie się między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu. Tegorocznej imprezie towarzyszy hasło "Opus Magnum". Już wiadomo, że na festivalu wystąpią m.in – Alexis Jordan, Sophie Ellis-Bextor, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Dash Berlin, Chuckie, Sander van Doorn i inni. Czyli śmietanka światowej sceny klubowej.

  Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sunrise Festival to aż 10 imprez. Wszystko ruszy 20 lipca. Wydarzenie rozpocznie wielki koncert na kołobrzeskiej plaży gdzie planowany jest przyjazd około 30 tysięcy fanów .Na scenie pojawią się m.in dwie gwiazdy – Alexis Jordan i Sophie Ellis-Bextor. Ponadto będzie można obejrzeć widowisko pirotechniczne połączone z pokazem laserowym na miejscowym molo.

  Zdjęcie

  Drugiego dnia ruszy miasteczko festiwalowe utworzone na parkingu i w kołobrzeskim amfiteatrze (niegdyś słynącym z festiwali piosenki żołnierskiej). O godz. 17:00 wystąpią największe sławy sceny klubowej. Kolejnego dnia, w niedzielę o godz. 8:00 na miejscowej plaży odbędzie się tradycyjne "Sunrise Festival After Party".

  Od 23 do 25 lipca w Kołobrzegu rządzić będą: moda, sztuka i muzyka. Na poniedziałek planowany jest"Sunrise Fashion Festival". W związku z tym wydarzeniem zaplanowano wiele pokazów mody, warsztatów, wykładów, seansów filmowych, a także spotkań z cenionymi projektantami oraz znanymi osobistościami świata sztuki i kultury. W czwartek 26 lipca nieco starsi miłośnicy muzyki znajdą coś dla siebie, ponieważ tego dnia planowani są twórcy przebojów z lat 80. i 90. Będą to m.in Savage, Ryan Paris i Sabrina. Koncerty będą trwały około 7 godzin. Odbędą się w miasteczku festiwalowym. Imprezę pprowadzić będzie znany dziennikarz i prezenter muzyczny - Marek Sierocki.

  Na ostatnie dni Sunrise Festival 2012 zaplanowano występy najpopularniejszych dj-ów. Na Konferencji prasowej Sunrise Festival 23 lutego w Warszawie ogłoszono częściowy line-up. Oto on:

  Allure
  Armin van Buuren
  Ashley Wallbridge
  Bingo Players
  Chuckie
  Dash Berlin
  Erwin Spitsbaard
  Ferry Corsten
  Gareth Emery
  Giuseppe Ottaviani (Live Act)
  Jochen Miller
  Jordy Lishious aka Jordy Dazz
  Moguai
  Paul van Dyk
  Rank 1 (Live Act)
  Robbie Rivera
  Sander van Doorn
  Tomcraft
  Westbam
  4 Strings

  Więcej informacji na temat festivalu organizatorzy planują ujawnić już wkrótce.

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4604626
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.