Nowe kanały radiowe w Radiu Eska

Miniaturka

Niedawno zaczęły nadawać dwa nowe klubowe kanały w Radiu Eska. Są one  prowadzone przez znanych na całym świecie DJ'ów i producentów - Paula Oakenfolda i Eddiego Halliwella.

Zdjęcie

Paul Oakenfold to brytyjski producent muzyczny i prawdziwa legenda sceny klubowej. Słynie z najdrożych występów DJ'skich na świecie (bierze 25 000 funtów za występ). Był rezydentem znanych klubów AMNESIA i PACHA. Jest współtwórcą klubu MINISTRY OF SOUND w Londynie, gdzie był pierwszym rezydentem.

Nowy kanał radiowy Paula Oakenfolda: http://www.fabrykamuzy.pl/player?streamId=7&;title=eska_-_paul_oakenfold

Zdjęcie

Drugi kanał radiowy prowadzi sam Eddie Halliwell. Dj Mag pisze o nim:

"Eddie jest szczególnym typem DJ’a. Kiedy zasiada za konsolą to następuje zmiana nastroju w tłumie oczekującym na parkiecie. Zanim włączy jakikolwiek utwór, zanim podłączy słuchawki do miksera to wszystkie oczy skierowane są już na konsolę, ludzie stają na palcach, oddech im przyspiesza i zaczyna się wyścig impulsów w ich głowach. Kiedy rozpoczyna swoja muzyczną fantazję to tłum zawsze zaczyna śpiewać okrzykiem – „ EDDIE, EDDIE, EDDIE” – i już wtedy niewtajemniczeni wiedzą, że rozpoczął spektakl ktoś wyjątkowy, ktoś bardzo utalentowany, ktoś, kto swoim talentem broni swoją wysoką pozycję w rankingu djów przez tak wiele już lat."

Nowy kanał radiowy Eddiego Haliwella: http://www.fabrykamuzy.pl/player?streamId=8&;title=eska_-_eddie_halliwell