David Guetta główną gwiazdą Sunrise Festival !

MiniaturkaJuż wiemy kto będzie główną gwiazdą, która wystąpi między 20 a 29 lipca w Kołobrzegu na jubileuszowej edycji Sunrise Festival.  Tym artystą będzie sam David Guetta! Autor hitów takich jak "Memories" czy  obecnie "Titanium".

Zdjęcie

Płyty francuskiego DJ'a i producenta rozeszły się na całym świecie w nakładzie trzech milionów egzemplarzy, a single 15 milionów. Utwory Davida osiągają szczyty list przebojów na całym świecie. Artysta nagrywał już z takimi osobistościami jak The Black Eyed Peas, Kelly Rowland, Usher, Akon, Taio Cruz czy Snoop Dogg. Jego albumy"One Love" i "Nothing But The Beat" to zobecnie jedne z najpopularniejszych tanecznych płyt. Z pewnością przejdą one do historii muzyki klubowej. Dokładna data występu DJ'a to 28 lipca. Gwiazda wystąpi w miasteczku festiwalowym Sunrise Festival.

Zdjęcie

Ponadto w Kołobrzegu będzie można usłyszeć i zobaczyć śmietankę światowej sceny klubowej: Sophie Ellis-Bextor, Alexis Jordan, Armina van Buurena, Paula Van Dyka, Ferry Corstena, Chuckiego, Sandera van Doorna i innych.