Pitbull śpiewa dla facetów w czerni!

MiniaturkaPitbull przygotował temat przewodni do najnowszej odsłony filmu "Faceci w czerni". Piosenka zatytułowana "Back in Time" ukaże się na cyfrowym singlu już dziś! Autorami utworu są Armando C. Perez (Pitbull), Marc Kinchen, Adrian Trejo oraz Urales Vargas.

Nagranie zawiera sample przeboju "Love is Strange" nagranego przez duet Mickey & Sylvia. Numer z lat 50. zdobył popularność m.in. za sprawę filmu "Dirty Dancing", w którym został wykorzystany. - To wielki zaszczyt być częścią tak wspaniałego cyklu jak "Faceci w czerni" - skomentował Pitbull. - Mam wiele szacunku dla Willa Smitha, szczególnie, że mamy podobne muzyczne korzenie.

Zdjęcie

- Pitbullem zainteresowała mnie moja 19-letnia córka - opowiada reżyser, Barry Sonnenfeld. - Jestem zachwycony, że napisał tak świenty numer do naszego filmu.

Przypomnijmy, że w "Faceci w czerni 3" agent J (Will Smith) przeniesie się w przeszłość i połączy siły z młodszą wersją agenta K (Josh Brolin w przeszłości, Tommy Lee Jones w czasie teraźniejszym). Bohaterowie trafiają do bazy MIB z lat 60. Do naszych kin dzieło dystrybuowane przez UIP trafi 25 maja.

Ostatnia płyta Pitbulla, "Planet Pit", miała premierę latem 2011 roku i w Polsce pokryła się platyną.

Źródło: netfan.pl