Buczer współpracuje z Lil Waynem!

Miniaturka

W sklepach muzycznych w całym kraju już od miesiąca można kupić debiut Buczera zatytułowany „2 Oblicza”, sam raper w tym czasie nie próżnuje i sięga po więcej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Buczer przygotował prawdziwy hit.

Został zaproszony przez Lil Wayne'a oraz Marka Battles`a do pierwszego, oficjalnego remiksu kawałka „Creeper" „Creeper” to singiel z nadchodzącego mixtape'u Marka Battles'a „Walking distance", który będzie wydany przez Young Money Entertainment. Buczer jest pierwszym artystą z Polski, który został zaproszony przez YMCMB do współpracy oraz jednym z nielicznych w Europie, którzy nagrają utwór z Lil Waynem. Raper jest też pierwszym, który został zaproszony do remiksu kawałka z nadchodzącego mixtape'u Marka Battles`a.

Zdjęcie

Sylwetka Lil Wayne'a nie wymaga szerszego przedstawienia, to jeden z najpopularniejszych raperów na świecie, współpracował m.in. z Eminemem, Jayem-Z czy Busta Rhymes. Słuchacze, którzy śledzą karierę Buczera, znają także Marka Battles`a, reprezentanta Young Money Entertainment. Artyści wystąpili wspólnie na tytułowym kawałku z płyty Buczera, "2 Oblicza". Raperzy byli bardzo zadowoleni ze współpracy i do przewidzenia był następny krok ze strony Marka Battles`a. To on zaprezentował kawałki Buczera w swojej wytwórni, Lil Wayne docenił twórczość polskiego artysty i tak powstała propozycja współpracy. Amerykańscy raperzy zaprosili Buczera, 30 marca zostało przesłane oficjalne potwierdzenie. W tej chwili trwają prace nad bitem, jak tylko artyści będą gotowi, kawałek ukaże się pod banderą YMCMB.

"Nie jest to moja pierwsza kolaboracja z raperami zza oceanu" – mówi Buczer. "Pracowałem już z Loud Mouf Ent, Teflonem, Troy'cem Sayles czy Markiem Battles `em we wcześniej wspomnianym kawałku, ale track z Lil Wayne'm to niewątpliwie mój największy dotychczasowy sukces oraz dowód na to, że ciężka praca, talent oraz wiara w marzenia potrafią zdziałać cuda. Nie przestanę zaskakiwać, zostałem zauważony oraz doceniony w USA, czas pokaże jakie będą moje następne kroki. Sięgam po najlepsze" – dodaje raper.

Źródło: ironmedia.com.pl/netfan.pl