Mirami nagrywa z Mr. President!

MiniaturkaW sieci pojawiła się zapowiedź nowego klipu zespołu Mirami do kawałka "Summer Dreams". Numer powstaje we współpracy z Lay Zee, członkiem znanego w latach 90-tych zespołu Mr. President! Szykuje się kolejny wakacyjny hit!

Zdjęcie

Mirami to ukraiński zespół, w skład którego wchodzą trzy wokalistki. Utwory grupy są utrzymane w klimatach pop, dance i house. Dziewczyny zdobyły popularność dzięki utworowi "Seksualna", który nagrały z udziałem rapera o pseudonimie VovaZIL'Vova. Numer ten został wybrany jako ścieżka dźwiękowa do polskiego filmu "Wyjazd integracyjny". We wrześniu ubiegłego roku nakładem Universal Music Polska ukazał się pierwszy album zespołu zatytułowany "Miramimania". Po zaledwie dwóch miesiącach od premiery albumu, ZPAV ogłosił, że krążek osiągnał w Polsce status Złotej Płyty!

Zdjęcie

Mr. President to niemiecki zespół muzyczny, który pierwotnie nazywał się Satelite One. Grupa zadebiutowała w 1995 roku albumem "Up'N Away", którym pobiła światowe listy przebojów. Największą popularność zyskali dzięki legendarnemu już hitowi "Coco Jambo", który był i jest do dziś grany na dyskotekach na całym świecie!

Zapowiedź nowego klipu Mirami i Lay Zee: